"Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!

„Miłość jest czymś, co nie sposób jest opisać słowami, to uczucie wymyka się wszelakim definicjom. Tak naprawdę tylko serce wie, czym ona jest”

Chyba jeszcze nie pojawiła się taka osoba, która byłaby w stanie zdefiniować je w jakikolwiek sposób. Na pewno jest wiele cytatów, czy tak zwanych „skrzydlatych słów”, które starały się to zrobić. A tak naprawdę my, ludzie, za mało wiemy, aby mówić o miłości. Dzisiaj mamy dla Was właśnie takie video ślubne. Nie możecie tego przegapić. Te kadry Was zauroczą i wzruszą! Zapraszamy serdecznie!

Ona jest subtelną blondynką, która ma w sobie kobiecy urok i wdzięk. Uwagę zwraca to, w jaki sposób się porusza. Jest zmysłowa i sensualna. Krzysztof to prawdziwy przystojniak. Ma w sobie coś, co nie sposób jest opisać słowami. Jego dojrzała męskość przyciąga i hipnotyzuje. Razem tworzą po prostu olśniewającą Parę.

W tym filmie uwagę zwraca sposób zestawienia ze sobą kadrów. Jest to naprawdę bardzo dynamiczne, a co za tym idzie, ma w sobie fantastyczną energię. Kiedy oglądamy ten film, to nie sposób jest się nudzić. Niesamowity montaż! Film został zrealizowany w iście bajkowy krajobrazie. Ale czy nie jest tak, że każda kobieta chcąca być księżniczką nie szuka swojego księcia, a więc też zamku? No właśnie! Dlatego to video jest po prostu marzeniem! 

Autorzy wideo: AnMa-Studio​ |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
To video jest naprawdę wyjątkowe. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój ślubny film, to niech to będzie dla Ciebie inspiracja.
Film Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Film Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!
Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!
„Prawdziwa miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiego człowieka jest ważniejsze niż Twoje” (J.W.Goethe)

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji