Widziałaś najbardziej ekstrawaganckie zaręczyny 2015 roku?

Kto może zaprzeczyć, że w tym roku widzieliśmy sporo propozycji zaręczyn? Z okien pełnych gier wideo, a nawet Flashmobs, po roku 2015 wrażenia były niezapomniane, ale w szczególności wydaje się, że wielkie i super ekstrawaganckie, ale z pewnością bardzo inspirujące.

Bohaterami historii jest były piłkarz na University of Missouri i jego narzeczona, która nieświadomie stała się świadkiem jednych z najbardziej wyjątkowych dni twego życia, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, a także była uczestnikiem lotu helikopterem.

Alex zorganizował wszystko na boisku do piłki nożnej o nazwie Kanakuk pobliżu miejsca zamieszkania, upewniając się, że wszyscy przyjaciele i rodzina będą wspominać tą niezapomnianą historię. Wynajął helikopter, w którym udał się na boisko, gdzie była jego dziewczyna. Następnie Alex zadał pytanie, którego wszyscy się spodziewali “chcesz mnie poślubić?” i po otrzymaniu długo oczekiwany “tak” para świętowała zaręczyny z lotem w wynajętym helikopterem, pięknymi kwiatami, które Alex dał swojej narzeczonej.

Jeśli uważasz, że to też powinieneś zobaczyć kilka innych propozycji, które widzieliśmy w tym roku w zaskakującym zaręczyn na weselu, romantyczna i bardzo kreatywna choreografia. Sprawdź także: Nowość! Piękne wideo ślubne! Marzenia i Wojtek,  Mazurskie wesele i wideo ślubne! Piękno natury i miłości! Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy! 

Foto portada: Shuterstock – Marriage Proposal. Video: Storyful

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?
Film Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Niewiele osób lubi zimę. Jest wtedy zimno, szaro i odczuwamy coraz to mniejszą chęć do życia. Przez ostatnie kilka lat, pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak w lesie w tym czasie jest bardzo urokliwie. Strzeliste świerki, skrzypiący pod stopami śnieg, ślady leśnych zwierząt. Tam biała kołderka utrzymuje się o wiele dłużej.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji