Widziałaś najbardziej ekstrawaganckie zaręczyny 2015 roku?

Kto może zaprzeczyć, że w tym roku widzieliśmy sporo propozycji zaręczyn? Z okien pełnych gier wideo, a nawet Flashmobs, po roku 2015 wrażenia były niezapomniane, ale w szczególności wydaje się, że wielkie i super ekstrawaganckie, ale z pewnością bardzo inspirujące.

Bohaterami historii jest były piłkarz na University of Missouri i jego narzeczona, która nieświadomie stała się świadkiem jednych z najbardziej wyjątkowych dni twego życia, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, a także była uczestnikiem lotu helikopterem.

Alex zorganizował wszystko na boisku do piłki nożnej o nazwie Kanakuk pobliżu miejsca zamieszkania, upewniając się, że wszyscy przyjaciele i rodzina będą wspominać tą niezapomnianą historię. Wynajął helikopter, w którym udał się na boisko, gdzie była jego dziewczyna. Następnie Alex zadał pytanie, którego wszyscy się spodziewali “chcesz mnie poślubić?” i po otrzymaniu długo oczekiwany “tak” para świętowała zaręczyny z lotem w wynajętym helikopterem, pięknymi kwiatami, które Alex dał swojej narzeczonej.

Jeśli uważasz, że to też powinieneś zobaczyć kilka innych propozycji, które widzieliśmy w tym roku w zaskakującym zaręczyn na weselu, romantyczna i bardzo kreatywna choreografia. Sprawdź także: Nowość! Piękne wideo ślubne! Marzenia i Wojtek,  Mazurskie wesele i wideo ślubne! Piękno natury i miłości! Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy! 

Foto portada: Shuterstock – Marriage Proposal. Video: Storyful

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji