Wideo ślubne z najwyższej półki oraz...perspektywy!

Oto kolejna wyjątkowa produkcja filmowa AnMa-Studio z udziałem Sabiny i Wowa, mieszkańców Bierunia i Bojszów k/Tychów. Wspaniałe wesele zrealizowane przy pomocy dużej ilości sprzętu filmowego m.in. steadycam,slidecamera,hexacopter, rejestrator dźwięku i trzech operatorów DSLR. Uzupełnieniem tego wesela była wyprawa na plener do Czechów do Adrspach do Miasta Skalnego, gdzie mimo upałów udało się filmowcom pokazać piękno tego cudownego miejsca. Dziękujemy Młodym, dj Miko z Krakowa oraz Robertowi S za współpracę i pełne zaangażowanie. Dzięki Wam powstał ten wyjątkowy film. Zapraszamy do obejrzenia.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji