• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Wideo ślubne połączone z kadrami z sesji ślubnej! Zastrzyk energii i uczta dla oka! Zapraszamy!

Wideo ślubne połączone z kadrami z sesji ślubnej! Zastrzyk energii i uczta dla oka! Zapraszamy!

Ważną cechą tego wideo jest muzyka. Ma ona dynamiczny charakter. Nie sposób przy niej usiedzieć spokojnie.

  • Fotograf i kamerzysta

Kasia i Bartosz są piękną Parą. Bije z nich pozytywna energia. Mają w sobie to nieuchwytne coś. Takich ludzi nam potrzeba. Nie ma co być maruderami! Optymiści- to jest to! Ich ślub i wesele też były przepełnione taką pozytywną energią! Chcesz przekonać się sam? To musisz zobaczyć to wideo!

Publikacja

Ważną cechą tego wideo jest muzyka. Ma ona dynamiczny charakter. Nie sposób przy niej usiedzieć spokojnie. Taki klimat wspaniale oddaje usposobienie zarówno Kasi jak i Bartosza. Oni też mają w sobie coś takiego, co sprawia, że aż się chce tańczyć.

Film rozpoczyna się od pokazania ważnych detali- między innymi obrączek i muszki. To bardzo dobre posunięcie. W końcu to szczegóły budują całość! A ta całość jest naprawdę wybitna i godna naśladowania! Państwo Młodzi, wideo ślubne robi się właśnie w taki sposób!

Od pewnego momentu w tle pojawiają się słowa kapłana. Były one niezwykle wzruszające. Nikt nie pozostał im obojętny. Nic dziwnego.

Oglądając ten film możemy zaobserwować przygotowania Kasi i Bartosza. Miały one bardzo radosny charakter. No bo w końcu kiedy człowiek ma się cieszyć, jak nie w dniu swojego ślubu! Niewątpliwie uwagę zwraca montaż. Jest on niezwykle dynamiczny. Dzięki temu nie sposób się nudzić. Kadry z przygotowań ślubnych są przeplatane z kazaniem, które kapłan wygłosił podczas ceremonii. Dzięki temu mamy całościowy obraz uroczystości. To bardzo dobre rozwiązanie !

Ważną częścią tego video są kadry z sesji ślubnej w jakiej uczestniczyli Kasia i Bartosz. To naprawdę piękny element tego filmu. Warto na niego zwrócić uwagę. Może coś Was zainspiruje?
Gdy oglądamy ten film czujemy wielką dawkę pozytywnej energii. Kasia i Bartek nią wciąż promieniują. I tak trzeba robić. Zapraszamy do obejrzenia wideo, na pewno nie pożałujecie!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!