• Magazyn
  • Wideo ślubne Natalii i Mateusza, czyli Para Młoda, o której ślubie i weselu mówi cała Polska!

Wideo ślubne Natalii i Mateusza, czyli Para Młoda, o której ślubie i weselu mówi cała Polska!

Tacy goście jak Anna , Klara i Robert Lewandowcy, to tylko początek listy gości na tym ślubie...Obłędnie piękne wideo!

  • Reportaże ślubne
  • Luxury Weddings

Dla każdego ślub jest wyjątkowym momentem, który chce jak najlepiej upamiętnić. Nie ma w tym nic dziwnego- każdy z nas lubi wracać do pięknych wspomnień po latach. To właśnie wspomnienia kształtują naszą świadomość i to, kim jesteśmy. Dzisiaj chcemy pokazać Wam fantastyczne video z niezwykłego ślubu Natalii i Mateusza, podczas którego Anna, Klara i Robert Lewandowscy byli tylko jednymi z niezwykłych Gości. Zapraszamy serdecznie na ten obłędnie piękny pokaz. Nie możecie tego przegapić.

Publikacja

Natalia i Mateusz są piękną Parą. Ona to urocza szatynka o sarnich oczach i fenomenalnym uśmiechu, a on to przystojny brunet, którego spojrzeniu żadna kobieta nie jest w stanie się oprzeć. Są po prostu pięknymi młodymi ludźmi. Mają w sobie to coś. Nie brakuje im również poczucia humoru na własny temat. Widać to było w chwili, kiedy składali sobie przysięgę małżeńską, a Natalia z uśmiechem zaprezentowała Gościom swoją dłoń, którą zaczęła zdobić obrączka ślubna.

Na weselu nie zabrakło Gości znanych z pierwszych stron gazet. Anna, Klara i Robert Lewandowscy, Maciek Musiał, Marcin Mroczek, Rafał Maserak (który zadbał o to, żeby parkiet płonął), Mateusz Ziółko (dzięki któremu można było posłuchać wspaniale wykonanych piosenek). Trzeba jednak pamiętać, że podczas tego wspaniałego wydarzenia nie było ważne o kim piszą tabloidy. Każdy bawił się z każdym i cieszył się szczęściem Młodej Pary.

Nie zabrakło oczywiście wspólnych tańców. Maserak na parkiecie to kwestia naturalna, ale zobaczyć Annę Lewandowską tańczącą kaczuchy to było dopiero coś. Podczas tego wyjątkowego dnia na pewno panowała fantastyczna energia. Widać to doskonale w tym video. Jest przepełnione pasją i radością. Taki też powinien być moment ślubu i wesela, prawda?

Autorzy wideo: Pro Studio | Organizacja: Wedding Heaven – Kamila Romanow| 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Kamila Romanow Weddings Konsultanci ślubni
Pro Studio Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!