• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Wideo ślubne: Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje. Johann Wolfgang von Goethe. Cud miłości!

Wideo ślubne: Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje. Johann Wolfgang von Goethe. Cud miłości!

To video ślubne jest po prostu piękne. Ma w sobie wiele uroku i wdzięku. W swobodny i nienachalny sposób ukazało magię dnia ślubu zakochanych w sobie Agnieszki i Kamila. Para na pewno z radością będzie wracała do tego magicznego filmu.

  • Fotograf i kamerzysta

Kiedy bardziej liczy się dla Ciebie drugi człowiek niż ty sam, to wtedy jest znak, że tak naprawdę kochasz tę osobę. A kiedy decydujesz się stanąć z tą drugą osobą przed ołtarzem, to jest to już prawdziwe święto miłości. Dzisiaj mamy dla Was teledysk ślubny Pary, która naprawdę świata poza sobą nie widzi. Poznajcie Agnieszkę i Kamila. Jesteśmy pewni, że Was zachwycą.

Publikacja

To piękna Para. Ona jest olśniewającą blondynką o urokliwym uśmiechu i mądrym spojrzeniu, a On przystojnym, wysokim mężczyzną. Razem prezentują się świetnie. Niesamowite jest to, w jaki sposób na siebie patrzą. W każdym spojrzenie i geście jest widoczna miłość, którą się darzą. To coś cudownego. Świat staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.

Film rozpoczyna się piękną wypowiedzią Kamila, który odwołał się do słów niemieckiego poety Johanna Wolfganga Goethego. Stwierdzenie, że Agnieszka jest dla niego osobą, która jest dla niego ważniejsza niż on sam są szalenie romantyczne. Chyba każda kobieta pragnie usłyszeć coś takiego. To coś iście czarodziejskiego.

Video składa się z kadrów pokazujących różne momenty z tego wyjątkowego dla Agnieszki i Kamila dnia. To musiały być naprawdę niesamowite chwile. Oko kamery zaobserwowało przygotowania, ceremonię ślubną i zabawę weselną. Rodzinna atmosfera, mnogość emocji, radość mieszająca się z wzruszeniem, sprawdziły, że to był prawdziwie niesamowity dzień.

To video ślubne jest po prostu piękne. Ma w sobie wiele uroku i wdzięku. W swobodny i nienachalny sposób ukazało magię dnia ślubu zakochanych w sobie Agnieszki i Kamila. Para na pewno z radością będzie wracała do tego magicznego filmu.

Autor videa: Prestige Films |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Prestige Films Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!