Wideo ślubne: Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje. Johann Wolfgang von Goethe. Cud miłości!

Kiedy bardziej liczy się dla Ciebie drugi człowiek niż ty sam, to wtedy jest znak, że tak naprawdę kochasz tę osobę. A kiedy decydujesz się stanąć z tą drugą osobą przed ołtarzem, to jest to już prawdziwe święto miłości. Dzisiaj mamy dla Was teledysk ślubny Pary, która naprawdę świata poza sobą nie widzi. Poznajcie Agnieszkę i Kamila. Jesteśmy pewni, że Was zachwycą.

To piękna Para. Ona jest olśniewającą blondynką o urokliwym uśmiechu i mądrym spojrzeniu, a On przystojnym, wysokim mężczyzną. Razem prezentują się świetnie. Niesamowite jest to, w jaki sposób na siebie patrzą. W każdym spojrzenie i geście jest widoczna miłość, którą się darzą. To coś cudownego. Świat staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.

Film rozpoczyna się piękną wypowiedzią Kamila, który odwołał się do słów niemieckiego poety Johanna Wolfganga Goethego. Stwierdzenie, że Agnieszka jest dla niego osobą, która jest dla niego ważniejsza niż on sam są szalenie romantyczne. Chyba każda kobieta pragnie usłyszeć coś takiego. To coś iście czarodziejskiego.

Video składa się z kadrów pokazujących różne momenty z tego wyjątkowego dla Agnieszki i Kamila dnia. To musiały być naprawdę niesamowite chwile. Oko kamery zaobserwowało przygotowania, ceremonię ślubną i zabawę weselną. Rodzinna atmosfera, mnogość emocji, radość mieszająca się z wzruszeniem, sprawdziły, że to był prawdziwie niesamowity dzień.

To video ślubne jest po prostu piękne. Ma w sobie wiele uroku i wdzięku. W swobodny i nienachalny sposób ukazało magię dnia ślubu zakochanych w sobie Agnieszki i Kamila. Para na pewno z radością będzie wracała do tego magicznego filmu.

Autor videa: Prestige Films |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!
Film Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Film Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji