Wideo ślubne: Miłość w Wenecji...Zachwyca!

Cudowne wideo ślubne!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Polska

 

Publikacja

Miłość to najpiękniejsze uczucie, jakie może dotknąć człowieka. Miłość między kobietą a mężczyzną jest jednym z piękniejszych typów miłości. Dwoje ludzi patrzy nie na siebie, a patrzy w tym samym kierunku. Wchodzą na wspólną drogę. Tworzą wspólne życie. Stają się małżeństwem, budują rodzinę. Zaczyna się ich wspólna historia. Poznajmy Karolinę i Łukasza.

Ich ślubny filmik jest porywający! Wykonany przez Studio Błysk jest idealny!

Słowa księdza uderzają i docierają do serc każdego z nas. Może są proste, może nie ma w nich nic odkrywczego, ale są takie prawdziwe. Pokazują istotę miłości, istotę małżeństwa. Mądrość z nich płynąca powinna towarzyszyć każdemu z nas. To drogowskaz, który zawsze doprowadzi nas do celu.

Wenecja to chyba najbardziej romantyczne miasto świata. Jest idealne. Dlatego też było wspaniałym tłem na ślubnego filmiku naszej Pary. Światła, wspaniały krajobraz stworzyło prawdziwą magię. Miłość łącząca Karolinę i Łukasza wspaniale odnajduje się na tym tle. Razem tworzą obraz idealny!

Ludzka pamieć jest zawodna. Niestety z tym nie wygramy. Dlatego najpiękniejsze momenty w życiu trzeba utrwalać. Ślub niewątpliwie jest takim momentem. A miłość łączącą dwoje wspaniałych ludzi utrwalać trzeba zawsze! Filmik jest bardzo dobrym rozwiązaniem. On przetrwa próbę czasu. A jak wspaniale będzie do niego wrócić, na przykład za 20 lat.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!