Wideo ślubne, którego każda Para może pozazdrościć! Wiele emocji!

Miłość nie wie czym jest odległość. Miłość pokonuje wszystkie trudności. Tak też było w przypadku Kate i Daniela. Są z różnych części świata, a mimo to udało im się być razem. To wspaniałe. Chcesz poznać historię ich wielkiej, prawdziwej miłości? To musisz zobaczyć to wideo. Państwo Młodzi prezentowali się wspaniale. Kate wyglądała oszałamiająco w prostej, klasycznej sukni z subtelną dekoracją kwiatową we włosach. Daniel ubrany w elegancki smoking wyglądał niezwykle szykownie. Szmaragdowe skarpetki były na pewno ciekawym dodatkiem. Ceremonia odbywała się na wolnym powietrzu. To na pewno było ciekawe rozwiązanie. Zapewniło ono wszystkim niezapomniane wrażenia.

To był bardzo radosny ślub. Kate wsparta na ramieniu ojca z uśmiechem na twarzy kroczyła do ołtarza, gdzie czekał na nią Daniel. Jego spojrzenie wyrażało więcej niż tysiąc słów. Miłość, oddanie, czułość. Nic nie odda tego w jaki sposób Kate i Daniel patrzyli na siebie. Pogoda w tym dniu dopisała wspaniale. Promienie słoneczne wspaniale wszystko rozświetlały. Niezapomniany klimat. Coś absolutnie nie do podrobienia. Wszyscy oddali się magii tamtych chwil. Emocje były wprost namacalne. Radość mieszała się z wzruszeniem. To było niezwykłe. To wideo jest cudowne. Wspaniale ukazuje radość tamtych chwil. To były cudowne momenty. Muzyka jest po prostu idealnym uzupełnieniem przedstawionych treści. Może można chcieć czegoś więcej, ale po co. Przecież jest idealnie.

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji