Publikacja

Warsztaty fotografi zwieńczone przepięknym reprtażem ślubnym Weroniki i Pawła. Zjawiskowa!

Piękno przyrody, profesjonalna praca i umiejętności licznych fotografów i zaangażowanie Pary Młodej dało efekt zapierający dech w piersiach. Wspaniałe warsztaty i jeszcze lepsze efekty. Dobra robota!

  • Reportaże ślubne
  • 2017
  • Dolnośląskie
  • Videos
Publikacja

Jeżeli chcesz zostać prawdziwym mistrzem w swojej branży musisz cały czas się kształcić, próbować nowych rzeczy, prosić o pomoc i słuchać rad starszych, bardziej doświadczonych kolegów. Fotografia ślubna jest szczególnie trudna i wymagająca, sprostanie wszystkim oczekiwaniom Pary młodej to wielkie wyzwanie.

Dziś mamy dla was efekty warsztatów Fire In The Woods. Zobaczycie pracę prawdziwych pasjonatów, ludzi, którzy fotografią zajmują się z powołania i robią to naprawdę świetnie. Poznacie też cudowną, zjawiskową Parę Młodą, która zachwyci was swoją miłością. A to wszystko w nieco innej niż zwykle, nietypowej formie. Zapraszamy na film!

Warsztaty odbyły się w naprawdę wyjątkowym Złotym Jarze . To nie jest zwykły pensjonat, to magiczne miejsce, pełne pozytywnej energii i rodzinnego ciepła. Wspaniali, gościnni właściciele – Małgorzata i Maciej sprawiają, że każdy gość czuje się tam jak u siebie w domu. Panująca w tym miejscu atmosfera jest niezwykle inspirująca, motywująca, dodaje siły i pobudza kreatywność.

Hotel jest położony w górach, otoczony lasem, z dala od zgiełku i hałasu. Cisza, spokój, przepiękny krajobraz za oknem, czego chcieć więcej.. Praca w Złotym Jarze to prawdziwa przyjemność. Był to bardzo produktywny czas. W warsztatach wzięło udział wielu doświadczonych specjalistów z branży fotograficznej, którzy w każdej sytuacji służyli radą i dobrym słowem. Liczne sesje, zajęcia, wykłady były doskonałym źródłem wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik mógł sprawdzić swoje umiejętności w praktyce i spróbować swoich sił w branży ślubnej. Godziny ciężkiej pracy dawały się we znaki, ale dobra muzyka, w wykonaniu prawdziwych artystów potrafiła odprężyć każdego. Wszyscy włożyli w te zajęcia mnóstwo zaangażowania, jednak na szczególną uwagę zasługuje Para Młoda. Warsztaty nie odbyły by się, gdy by nie Ci odważni, radośni, młodzi ludzie, którzy oczarowali wszystkich swoją miłością! Poznajcie Weronikę i Pawła!

Efekt ich pracy pokazuje sesje ślubną w zupełnie innym świetle. Nie jest to klasyczny zlepek kilku zdjęć, ale świetnie dopracowany film, który dużo lepiej oddaje emocje. Weronika i Paweł to niezwykła Para Młoda, wystarczy na nich spojrzeć, żeby wiedzieć, że są dla siebie stworzeni. Każde ich spojrzenie, każdy gest, każdy uśmiech to dowód na to, że odnaleźli tą jedną jedyną prawdziwą miłość, która zostanie z nimi już na zawsze.

Ona to subtelna, dziewczęca, drobna blondynka. Prosta, zwiewna, biała suknia z dekoltem na plecach sprawia, że wygląda bardzo szykowanie, a jednocześnie lekko i naturalnie. Subtelna opaska na kręconych włosach i minimalistyczna biżuteria dodają uroku stylizacji. A futerko nie tylko chroni przed chłodem, ale także sprawia, że całość ma niepowtarzalny, górski charakter. Weronika tego dnia wygląda wprost oszałamiająco!

Paweł jest wysoki i nieziemsko przystojny. Lekki zarost sprawia, że wygląda niesamowicie męsko i elegancko. W kwestii ubioru postawił na swobodę i wygodę. Wybrał dość klasyczny, neutralny zestaw. Szara koszula świetnie komponuje się z ciemniejszymi spodniami. Ten styl doskonale pasuje do charakteru i klimatu sesji, a także fajnie współgra ze stylizacją Pani Młodej. Młodzi, piękni, zakochani.. Z każda minutą filmu poznajemy ich coraz lepiej i coraz bardziej zaczynamy zazdrościć im tej cudownej, idealnej miłości. Oni po prostu są dla siebie stworzeni!

Ten niezwykły, oryginalny reportaż ślubny tworzy pewną historię. Romantyczna i nastrojowa muzyka pozwala nam wczuć się w klimat tej sesji. Wspaniale ją uzupełnia, skupia uwagę widza i nadaje charakteru. Drewniany pensjonat, ciepłe oświetlenie zmieniające się w chłodną, szarą, ośnieżoną przestrzeń sprawia, że nie można się nudzić. Przyroda zawsze tworzy doskonałe tło do zdjęć, ale tym razem taka koncepcja sprawdziła się wyjątkowo dobrze.

Weronika i Paweł to wymarzona para do zdjęć! Podczas sesji zachowują się naprawdę profesjonalnie, spontanicznie, ich gesty i miny są niewymuszone i naturalne. O to właśnie w tym chodzi! Piękno przyrody, profesjonalna praca i umiejętności licznych fotografów i zaangażowanie Pary Młodej dało efekt zapierający dech w piersiach. Wspaniałe warsztaty i jeszcze lepsze efekty. Dobra robota!

Oprawa fotograficzna: Kamila Piech Photography |Sukienka: Boso |Opaska: Decolove |Miejsce: Złoty Jar |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Decolove Atelier Akcesoria Panny Młodej
Złoty Jar Zamki, dworki, pałace
Boso Salony sukien ślubnych
Kamila Piech Photography Fotograf i kamerzysta
Publikacja

Skomentuj artykuł