W sielskim spokoju wielka miłość i piękne wesele! Oto ich filmowa historia.

W dzisiejszym świecie ciągle gdzieś gonimy. Zazwyczaj to nawet nie wiemy za czym. Tak już jest i tak musi być. A cobyście powiedzieli na to, żeby trochę zwolnić, zmienić atmosferę? Na pewno dobrą przyczyną do tego będzie to video ślubne, gdzie w sielskim spokoju jest wielka, piękna miłość i cudowne wesele.

Julia i Oskar są fantastyczną Parą. Ona to olśniewająca blondynka o niesamowitym uśmiechu, a On to przystojny brunet o hipnotyzującym spojrzeniu. Razem prezentują się cudownie, po prostu najlepiej.

Film ten jest utrzymany w bardzo spokojnej atmosferze. Wręcz czujemy tę sielskość. To wspaniałe doświadczenie- szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy wciąż za czymś gonimy i dogonić nie możemy.

Wielką wartością w tym filmie jest muzyka. Jest taka spokojna i klimatyczna. Stanowi idealne tło dla przedstawionych kadrów. Nie może być lepiej.

Mimo że film jest utrzymany w bardzo spokojnym klimacie, takiej sielskiej atmosferze, to nie brakuje bardziej energicznych przejść między kadrami, dzięki czemu całość, mimo wszystko, jest bardzo dynamiczna.

Film ten na pewno wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu. Ten klimat jest nie do podrobienia. Ma w sobie coś wyjątkowego, niepowtarzalnego. Dlatego będzie to wyjątkowa pamiątka na lata.

Ich ślub i wesele odbywały się w bardzo królewskich okolicznościach przyrody. Niewątpliwie dzięki temu mogli się poczuć niczym książę i księżniczka z bajki. Najpiękniejszej bajki- bo o miłości.

@theprestigefilms #prestigefilms

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji