• Magazyn
  • Zachwycający ślub polsko-amerykańskiej pary Kariny i Nico! Zobaczcie

Zachwycający ślub polsko-amerykańskiej pary Kariny i Nico! Zobaczcie

Fotografia: Antoni fotograf, konsultant ślubny: Anioły Przyjęć, paperfloverart, zamek moszna, makijaż marta morawiecka Fotografia: Antoni fotograf, konsultant ślubny: Anioły Przyjęć, paperfloverart, zamek moszna, makijaż marta morawiecka Fotografia: Antoni fotograf, konsultant ślubny: Anioły Przyjęć, paperfloverart, zamek moszna, makijaż marta morawiecka

  • Reportaże ślubne
  • Opolskie

To dość zabawne, a jednocześnie głęboko szczere, że wielu Polaków marzy o spełnieniu swojego american dream. Dla niektórych Stany Zjednoczone Ameryki Północnej ciągle są wymarzoną destynacją do życia i realizowania życiowych celów. I choć nie wiemy, czy podobna historia kryje się za znajomością Kariny i Nico, mamy pełną świadomość, że ich dzień ślubu z pewnością wpisuje się w koncepcję amerykańskiego snu. Było bajecznie, radośnie… po prostu pięknie!

Publikacja

Tę niezwykłą historię Kariny i Nico możemy podziwiać dzięki Prestige Films, którzy nie przedstawiają nam jedynie krótkiego wideo jako rejestracji samego dnia, ale artystyczną wizję najważniejszych momentów z dnia ślubu Pary Młodej. Piękno tych kadrów pozwala nam poczuć radość zebranych, wzruszenia w trakcie przemówień, a przede wszystkim poznać ludzi, którzy rozpoczęli ważny etap swojego życia w Zamku Moszna.

Zamek Moszna to cudowny zabytek, którego majestatyczna architektura i wnętrza przywodzą na myśl prawdziwie ekskluzywne przyjęcia weselne. Ponadczasowa elegancja i klasyka to cechy rozpoznawalne przyjęcia Kariny i Nico, które świetnie wpisują się w klimat zabytkowych wnętrz. 

Cudownej urody Karina olśniewała wszystkich swoją koronkową suknią fit-and- flare z doczepianym trenem doskonale podkreślała figurę Panny Młodej, jednocześnie nie odmawiając jej królewskiego wyglądu w trakcie ceremonii. Uroku dodawały orszakowi również druhny, które, ubrane w pastelowe suknie z motywem roślinnym świetnie podkreślały motyw przyjęcia.

To polsko – amerykańskie wesele z pewnością wyróżniało się ilością atrakcji – pokaz sztucznych ogni, wspólne zdjęcie przy zimnych ogniach, casualowe poprawiny. Wszystko to ciężko byłoby zorganizować, gdyby nie Anioły Przyjęć, które dopracowały całe przyjęcie w najmniejszym stopniu, włączając w to również gry plenerowe charakterystyczne dla amerykańskiego brunchu.

Autorzy video: Prestige Films |Fotografia: Antoni fotograf |Konsultant ślubny: Anioły Przyjęć |Papteria: Paper Flower Art |Miejsce: Moszna Zamek |Makijaż:Marta Morawiecka Makijaż i Stylizacja |

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Anioły Przyjęć Konsultanci ślubni
Paper Flower Art Artykuły dekoracyjne
Prestige Films Kamerzysta na wesele
Antoni Fotograf Fotograf ślubny
Moszna Zamek Sale weselne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!