Video ślubne: "Będę Cię miłował, dopóki krew krąży w moich żyłach i oddech pulsuje w moich piersiach. Dziś, jutro, zawsze."

Nastrojowa muzyka, harmonia i dwoje kochających się ludzi. To najlepsza kombinacja dla przepięknego filmu ślubnego, do którego Zakochani, oraz ich goście będą z łezką w oku i uśmiechem na ustach wracać przez kolejne lata. Jak zwykle, studio mwjackiewicz.com zaprezentowało światu swoje doskonałe dzieło. Skupiło się na swojej głównej misji, jaką jest opowiedzenie niepowtarzalnej historii swojej Pary. Studio mwjackiewicz.com | photo and film w swoich projektach podkreśla wyjątkowość każdego związku. Nawiązuje stylem, muzyką, sposobem filmowania i fotografowania do dynamiki i ekspresji Pary Młodej.

Właśnie dlatego, na filmie możemy poznać charakter Mai i Krzysztofa, opowieść o ich miłości i emocje które im towarzyszyły. Moment w którym Krzysztof wyznaje miłość słowami XI-wiecznej Katalońskiej przysięgi małżeńskiej przyprawia o szybsze bicie serca. Studio mwjackiewicz.com składa się z utalentowanych artystów specjalizujących się w opowiadaniu historii : Malwina Jackiewicz skupia się na fotograficznym reportażu i plenerze, Wojciech Jackiewicz, kręci i montuje filmu.

Maja i Krzysztof wybrali kameralną, przytulną i romantyczną scenerię na swój ślub i wesele. Para zdecydowanie wybrała rustykalny styl, gdzie główną rolę grają uczucia i zgodność z naturą; na przyjęciu weselnym znajdziemy mnóstwo elementów drewnianych. Bliskość oraz oraz ciepło promieniujące od Mai i Krzysztofa wypełniły zarówno film jak i cały dzień pozytywną energią.

Mai i Krzysztofowi zdecydowanie niestraszna była jesienna aura podczas realizacji filmowego pleneru. Skupili się na elementach natury, na sobie, oraz przesłodkiej Lunie – ukochanym psie. Jednym z naszych ulubionych ujęć jest to, gdy Para Młoda przytulona przy ognisku – trwa, szczęśliwa zatopiona w bliskości. Tak po prostu, cieszą się z bycia ze sobą. Jest to przepiękne, pełne inspiracji wideo, którego nie możecie przegapić!

Autorzy video: mwjackiewicz.com | photo and film

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!
Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!
Kościół Mariacki, najstarszy hotel w Krakowie, salon fryzjerski z tradycjami.... to musiało się udać. Piękno tego wydarzenia możemy dziś podziwiać, dzięki sprawnemu oku kamery studia nasz moment.  Ponadczasowa klasyka w dniu ślubu Anny i Jakuba.
Film Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Meet and love: Olga Chmiela / Mark Chmiela- Best organisation and wedding companies in one place:Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji