Urok rustykalnego ślubu... Poznajcie Marlenę i Emila! Wspaniałe video ślubne!

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdego człowieka. Tak samo było z naszymi bohaterami- Marleną i Emilem. Zdecydowali, aby charakter ich ślubu był rustykalny. W końcu ta estetyka ma w sobie niepowtarzalny urok i wdzięk. Zakochaj się w tym wyjątkowym video. Marlena i Emil są po prostu przepiękną Parą. Nie sposób od nich oczy oderwać. Mają w sobie coś takiego, co sprawia, że są po prostu wyjątkowi. Ona to urocza szatynka o bardzo mądrych oczach i pełnym wdzięku uśmiechu. Ma w sobie coś takiego, co sprawia, że mężczyźni odwracają się za nią na ulicy. On również jest wyjątkowym mężczyzną. Ciemnowłosy, spokojny. Kiedy się uśmiecha, to widzimy w tym wielki spokój i mądrość. Razem tworzą naprawdę niesamowitą Parę.

Tak jak Para jest wyjątkowa, tak to video również jest szczególne. Uwagę zwraca kolorystyka, jaka została w nim użyta. Jest iście baśniowa. Ciężko jest to opisać słowami. Te barwy tworzą czarodziejską atmosferę. Ale czy jest taka osoba, która nie chciałaby się zanurzyć w tej pięknej baśni o miłości? No właśnie. Poddajmy się więc magii tej chwili. Bo warto! Takie momenty są naprawdę piękne.

Film rozpoczyna się w bardzo ciekawy sposób. Lekko rozmazany obraz intryguje i sprawia, że jesteśmy bardzo ciekawi tego, co będzie dalej. Taki sposób realizacji sprawia, że chętnie zostajemy przy tym filmie i jednym tchem oglądamy go w całości. Tak właśnie powinno prezentować się video ślubne. Wielkie brawa!

W tym video warto również zwrócić uwagę na niezwykle interesujący montaż. Kadry z kościoła przeplatają się ze wspaniałą prezentacją krajobrazu. W końcu nic nie jest tak fotogenicznego jak przyroda. Takie podejście do tematu zachwyca.

Ten film na pewno jest nietypową propozycją, jeżeli chodzi o video ślubne. Nietypowy montaż i dobór technik sprawia, że ogląda się go z wielką przyjemnością i ciekawością tego co będzie dalej. Taki film na pewno będzie doskonałą pamiątką na przyszłe lata.

Autor videa: AnMa-Studio |

 

Skomentuj artykuł

Film Wyjątkowy plenerowy w Starej Kruszarni Karoliny i Maćka
Wyjątkowy plenerowy w Starej Kruszarni Karoliny i Maćka
Oglądając pierwsze kadry tego reportażu można poddać w wątpliwość, czy to jeszcze film ze ślubu czy film długometrażowy z piękną fabułą. Magia kadrów miłości Karoliny i Maćka przenosi nas w inny świat, gdzie industrialne przestrzenie piszą piękną historię dwojga zakochanych do szaleństwa.
Film Zachwycający ślub polsko-amerykańskiej pary Kariny i Nico! Zobaczcie
Zachwycający ślub polsko-amerykańskiej pary Kariny i Nico! Zobaczcie
Fotografia: Antoni fotograf, konsultant ślubny: Anioły Przyjęć, paperfloverart, zamek moszna, makijaż marta morawiecka Fotografia: Antoni fotograf, konsultant ślubny: Anioły Przyjęć, paperfloverart, zamek moszna, makijaż marta morawiecka Fotografia: Antoni fotograf, konsultant ślubny: Anioły Przyjęć, paperfloverart, zamek moszna, makijaż marta morawiecka

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji