Urok rustykalnego ślubu... Poznajcie Marlenę i Emila! Wspaniałe video ślubne!

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdego człowieka. Tak samo było z naszymi bohaterami- Marleną i Emilem. Zdecydowali, aby charakter ich ślubu był rustykalny. W końcu ta estetyka ma w sobie niepowtarzalny urok i wdzięk. Zakochaj się w tym wyjątkowym video. Marlena i Emil są po prostu przepiękną Parą. Nie sposób od nich oczy oderwać. Mają w sobie coś takiego, co sprawia, że są po prostu wyjątkowi. Ona to urocza szatynka o bardzo mądrych oczach i pełnym wdzięku uśmiechu. Ma w sobie coś takiego, co sprawia, że mężczyźni odwracają się za nią na ulicy. On również jest wyjątkowym mężczyzną. Ciemnowłosy, spokojny. Kiedy się uśmiecha, to widzimy w tym wielki spokój i mądrość. Razem tworzą naprawdę niesamowitą Parę.

Tak jak Para jest wyjątkowa, tak to video również jest szczególne. Uwagę zwraca kolorystyka, jaka została w nim użyta. Jest iście baśniowa. Ciężko jest to opisać słowami. Te barwy tworzą czarodziejską atmosferę. Ale czy jest taka osoba, która nie chciałaby się zanurzyć w tej pięknej baśni o miłości? No właśnie. Poddajmy się więc magii tej chwili. Bo warto! Takie momenty są naprawdę piękne.

Film rozpoczyna się w bardzo ciekawy sposób. Lekko rozmazany obraz intryguje i sprawia, że jesteśmy bardzo ciekawi tego, co będzie dalej. Taki sposób realizacji sprawia, że chętnie zostajemy przy tym filmie i jednym tchem oglądamy go w całości. Tak właśnie powinno prezentować się video ślubne. Wielkie brawa!

W tym video warto również zwrócić uwagę na niezwykle interesujący montaż. Kadry z kościoła przeplatają się ze wspaniałą prezentacją krajobrazu. W końcu nic nie jest tak fotogenicznego jak przyroda. Takie podejście do tematu zachwyca.

Ten film na pewno jest nietypową propozycją, jeżeli chodzi o video ślubne. Nietypowy montaż i dobór technik sprawia, że ogląda się go z wielką przyjemnością i ciekawością tego co będzie dalej. Taki film na pewno będzie doskonałą pamiątką na przyszłe lata.

Autor videa: AnMa-Studio |

 

Skomentuj artykuł

Film Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami.
Film Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.
Film List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji