• Magazyn
  • Usługodawcy
  • "To piękna chwila, chwila zaślubin", bądźcie gośćmi na tej niezwykłej ceremonii!

"To piękna chwila, chwila zaślubin", bądźcie gośćmi na tej niezwykłej ceremonii!

To video ślubne jest absolutnie przepiękne. Ma w sobie wielką delikatność i urok. Na pewnobędzie wspaniałą pamiątką dla Sandry i Bartosza, do której z uśmiechem będą wracać po latach.

  • Fotograf i kamerzysta

Obecnie mamy bardzo wiele sposobów na upamiętnienie tego wyjątkowego dnia, jakim jest ślub i wesele. Jedną z takich metod jest video ślubne. Trzeba zauważyć, że Pary praktycznie stają na głowie, aby ten film był wyjątkowy. Dzisiaj mamy dla Was naprawdę szczególną produkcję tego typu. Zapraszamy serdecznie. Oddajcie się magii chwili!

Publikacja

Sandra i Bartosz są piękną Parą. Ona to śliczna blondynka o pełnym uroku uśmiechu, a On przystojnym szatynem o łobuzerskim spojrzeniu. Świetnie razem wyglądają. Niewątpliwie mają w sobie to coś- coś, czego nie można się nauczyć, a z czym się człowiek rodzi. Czymś, co na pewno zwraca uwagę w tej produkcji jest muzyka. Subtelne dźwięki pianina koją zmysły i duszę i są cudowną inspiracją. Poza tym świetnie uzupełniają przedstawione kadry- są delikatne i nienachalne.

Film jest znakomicie skonstruowany. Ukazanie poszczególnych fragmentów tego wyjątkowego dnia, sprawia, że możemy poznać go w całości i poczuć tę czarodziejską atmosferę, jaka wtedy panowała. To było coś cudownego. Nie sposób nie zwrócić uwagi na słowa kapłana, które wypowiedział podczas uroczystości. Zaślubiny są piękną chwilą w życiu każdego z nas, zmieniają nasze życie na zawsze, powodują, że nabiera ono nowych barw i odcieni.

To video ślubne jest absolutnie przepiękne. Ma w sobie wielką delikatność i urok. Na pewnobędzie wspaniałą pamiątką dla Sandry i Bartosza, do której z uśmiechem będą wracać po latach.

Autor widea: AnMA Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!