• Magazyn

Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.

"Perfect" Eda Sheerana to utwór doskonały do zobrazowania ślubu blogerki ALEXDARG. Jeśli zastanawiacie się nad zastosowaniem Rose Gold w swojej dekoracji z pewnością wydarzenie Aleksandry i Pawła dostarczy Wam mnóstwa ciekawych inspiracji.

  • Reportaże ślubne
  • 2018

Ślub blogerki to wydarzenie nie tylko dla jej bliskich i znajomych, ale również dla jej fanów. Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, jak swój Wielki Dzień organizują blogerki, przedstawiamy teledysk ślubny ALEXDARG, Polskiej Ambasadorki Schwarzkopf LIVE.

To przyjęcie z pewnością było wspaniałym rozpoczęciem pięknej historii miłosnej zakochanego do szaleństwa małżeństwa, a sama Aleksandra po dziś dzień chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w organizacji dnia ślubu na swoim blogu, pięknymi fotografiami autorstwa Adama Trzcionki i ślubnym wideo w wykonaniu Szymona Fiedorka.

Większość teledysku bazuje na efekcie slow motion, który pozwala nam delektować się klimatycznymi kadrami z tego wyjątkowego wydarzenia. Zastosowanie w podkładzie utworu “Perfect” w duecie Eda Sheerana i Beyonce z pewnością nie jest tu przypadkowe, bo w końcu Aleksandra przyznaje, że w dniu jej ślubu wszystko musiało być perfekcyjne, a ona sama odkryła w sobie pokłady pedantyzmu, które uaktywniły się w trakcie przygotowań.

Perfekcja przełożyła się na ogrom elementów dekoracyjnych, głównie z logo Pary Młodej. Perfekcyjnie zaplanowana niespodzianka dla Pana Młodego była wisienką na torcie, a ALEXDARG okazała się być fantastyczną tancerką, która skradła serca wszystkich zebranych gości ze szczęśliwym mężem na czele.

Aleksandra udowodniła, że Rose Gold to nie tylko cukierkowe aranżacje, ale kwintesencja elegancji na najwyższym poziomie.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!