Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.

Ślub blogerki to wydarzenie nie tylko dla jej bliskich i znajomych, ale również dla jej fanów. Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, jak swój Wielki Dzień organizują blogerki, przedstawiamy teledysk ślubny ALEXDARG, Polskiej Ambasadorki Schwarzkopf LIVE.

To przyjęcie z pewnością było wspaniałym rozpoczęciem pięknej historii miłosnej zakochanego do szaleństwa małżeństwa, a sama Aleksandra po dziś dzień chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w organizacji dnia ślubu na swoim blogu, pięknymi fotografiami autorstwa Adama Trzcionki i ślubnym wideo w wykonaniu Szymona Fiedorka.

Większość teledysku bazuje na efekcie slow motion, który pozwala nam delektować się klimatycznymi kadrami z tego wyjątkowego wydarzenia. Zastosowanie w podkładzie utworu “Perfect” w duecie Eda Sheerana i Beyonce z pewnością nie jest tu przypadkowe, bo w końcu Aleksandra przyznaje, że w dniu jej ślubu wszystko musiało być perfekcyjne, a ona sama odkryła w sobie pokłady pedantyzmu, które uaktywniły się w trakcie przygotowań.

Perfekcja przełożyła się na ogrom elementów dekoracyjnych, głównie z logo Pary Młodej. Perfekcyjnie zaplanowana niespodzianka dla Pana Młodego była wisienką na torcie, a ALEXDARG okazała się być fantastyczną tancerką, która skradła serca wszystkich zebranych gości ze szczęśliwym mężem na czele.

Aleksandra udowodniła, że Rose Gold to nie tylko cukierkowe aranżacje, ale kwintesencja elegancji na najwyższym poziomie.

 

Skomentuj artykuł

Film Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje.
Film Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Film Pachnący jesienią teledysk ślubny Kasi i Filipa. Zapraszamy serdecznie!
Pachnący jesienią teledysk ślubny Kasi i Filipa. Zapraszamy serdecznie!
W tej ślubnej filmowej opowieści warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę. Pokazuje ona najpiękniejszy wizerunek jesieni. Nie sposób jest się od tego oderwać. To prawdziwa magia.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji