Taniec z Dirty Dancing, czyli piękne wideo ślubne Żanety i Andrzeja!

Bóg stworzył kobietę i mężczyznę i przeznaczył ich dla siebie, aby się wzajemnie prowadzili, uzupełniali i osiągnęli szczęście. To najbliższa, najlepsza pomoc dla męża jest żona, dla żony jest mąż… Takie słowa zabrzmiały z ust kapłana podczas niezwykłej ceremonii ślubnej Żanety i Andrzeja. Niezwykła chwila ujęta w bardzo estetyczny i niesamowity sposób przez Prestige Film. Jest to film, w którym główne role grają piękne emocje, które towarzyszyły Parze Młodej w tym szczególnym dniu. Podniosłe emocje w Kościele, radość i euforia na wyjściu, a na koniec energiczny skok w pierwszym tańcu jak w “dirty dancing” Zapraszamy na seans!

Bojaźń boża początkiem mądrości, również waszej codziennej i rodzinnej mądrości, niech będzie bojaźń boża, Amen. Życzymy wiele miłości Parze i dziękujemy za ucztę filmowa i wspaniałą inspiracje od Prestige Film!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji