Subtelna biel koronkowej sukni w połączeniu z ostrymi tatuażami daje fenomenalny efekt! Poznajcie Ewelinę i Łukasza!

Czasem się wydaje, że dwoje ludzi do siebie nie pasuje, a tak naprawdę tworzą bardzo zgrany duet. Tak jest w przypadku Eweliny i Łukasza. Ona to uosobienie subtelności i delikatności, a on to silny mężczyzna z tatuażami. Niby tacy różni, a jednak tak podobni. Dzisiaj mamy dla Was ich cudne video ślubne.

Kiedy oglądamy to video ślubne uwagę zwracamy na bardzo interesujące kadry. Kadrowanie jest tutaj naprawdę nietypowe, co sprawia, że video to jest niezwykle interesujące i ciężko się od niego oderwać. Naprawdę robi wrażenie. Uwagę zwraca również montaż. Sprawia, że cała produkcja jest bardzo dynamiczna i nie sposób się nudzić podczas oglądania go.

Ewelina i Łukasz są piękną Parą. Ona jest subtelną pięknością o włosach w kolorze mlecznej czekolady i o pięknych, wielkich oczach. W filmie pokazuje się jako silna i energetyczna osoba. Takich kobiet nam potrzeba! Jego cechą charakterystyczną są tatuaże. Sprawiają, że wygląda dość groźnie, ale w jego oczach jest ciepło i dobro.

Całe to video ogląda się z wielką przyjemnością i radością. Połączenie subtelnie białej, koronkowej sukni ślubnej i tatuaży, które mają w sobie pewnego rodzaju ostrość jest połączeniem kontrastowym, które sprawdza się wspaniale. To video jest naprawdę wyjątkowe.

Autor video: AnMa-Studio

Skomentuj artykuł

Film Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Niewiele osób lubi zimę. Jest wtedy zimno, szaro i odczuwamy coraz to mniejszą chęć do życia. Przez ostatnie kilka lat, pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak w lesie w tym czasie jest bardzo urokliwie. Strzeliste świerki, skrzypiący pod stopami śnieg, ślady leśnych zwierząt. Tam biała kołderka utrzymuje się o wiele dłużej.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji