Subtelna biel koronkowej sukni w połączeniu z ostrymi tatuażami daje fenomenalny efekt! Poznajcie Ewelinę i Łukasza!

Czasem się wydaje, że dwoje ludzi do siebie nie pasuje, a tak naprawdę tworzą bardzo zgrany duet. Tak jest w przypadku Eweliny i Łukasza. Ona to uosobienie subtelności i delikatności, a on to silny mężczyzna z tatuażami. Niby tacy różni, a jednak tak podobni. Dzisiaj mamy dla Was ich cudne video ślubne.

Kiedy oglądamy to video ślubne uwagę zwracamy na bardzo interesujące kadry. Kadrowanie jest tutaj naprawdę nietypowe, co sprawia, że video to jest niezwykle interesujące i ciężko się od niego oderwać. Naprawdę robi wrażenie. Uwagę zwraca również montaż. Sprawia, że cała produkcja jest bardzo dynamiczna i nie sposób się nudzić podczas oglądania go.

Ewelina i Łukasz są piękną Parą. Ona jest subtelną pięknością o włosach w kolorze mlecznej czekolady i o pięknych, wielkich oczach. W filmie pokazuje się jako silna i energetyczna osoba. Takich kobiet nam potrzeba! Jego cechą charakterystyczną są tatuaże. Sprawiają, że wygląda dość groźnie, ale w jego oczach jest ciepło i dobro.

Całe to video ogląda się z wielką przyjemnością i radością. Połączenie subtelnie białej, koronkowej sukni ślubnej i tatuaży, które mają w sobie pewnego rodzaju ostrość jest połączeniem kontrastowym, które sprawdza się wspaniale. To video jest naprawdę wyjątkowe.

Autor video: AnMa-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."
Film Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
W tym video Joanna i Andrzej prezentują się po prostu wspaniale. Ona jest subtelna i delikatna w białej koronkowej sukni, a on w jasnym garniturze wygląda bardzo szykownie. Mają w sobie to coś, co sprawia, że nie sposób jest od nich oczy oderwać.
Film Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji