Śpiewająca Panna Młoda i jej specjalna dedykacja dla swojego męża! Nie przegap!

Mówi się, że muzyka jet najpiękniejszym darem, który Bóg przygotował dla nas, ludzi. Trudno ię z tym nie zgodzić. Muzyka relaksuje, potrafi również dodać energii, co tylko człowieku chcesz. My dzisiaj mamy dla Was fantastyczne video ślubne, gdzie w głównej roli wystąpiła śpiewająca panna młoda i jej cudowna dedykacja dla męża. Nie możecie tego przegapić!

Angelika jest naprawdę przepiękną dziewczyną, ma w sobie to magiczne coś, co sprawia, że nie sposób jest od niej oczy oderwać. Ma w sobie nie tylko niezwykłą urodę, ale też pasję i talent, które sprawiają, że jest tym bardziej wyjątkowa.

Takich kobiet po prostu nie spotyka się codziennie. Jej mąż ma wielkie szczęście, że udało mu się zdobyć jej serce. Razem stanowią po prostu wspaniałą Parę, która przyciąga i hipnotyzuje. W głosie Angeliki jest wszystko: łagodność, delikatność, ale też niezwykła subtelność. To coś naprawdę wyjątkowego. Siła jej wokalu w połączeniu z subtelnością emocji, jaką ona ma w sobie, sprawia, że każde jej wykonanie jest niezwykle autentyczne, pełne mocy i pasji.

Podczas swojego wykonania Angelika nie potrafiła ustać w miejscu. Emocje, które nią targały były zbyt silne. Ruch spowodował, że była w stanie je z siebie uwolnić. To coś cudownego i olśniewającego. Wielką przyjemnością było patrzenie na reakcję Rafała, jej męża. Ten silny, wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna, stał się słodkim misiem, kiedy ogarnęło go wielkie wzruszenie i poruszenie. To video jest naprawdę przepiękne. Ma w sobie wielką pasję, subtelność, delikatność, sensualną zmysłowość, ale też wielką moc i niezwykłą energię. Robi wrażenie.

Autor widea: AnMa Studio |

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?
Film Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Niewiele osób lubi zimę. Jest wtedy zimno, szaro i odczuwamy coraz to mniejszą chęć do życia. Przez ostatnie kilka lat, pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak w lesie w tym czasie jest bardzo urokliwie. Strzeliste świerki, skrzypiący pod stopami śnieg, ślady leśnych zwierząt. Tam biała kołderka utrzymuje się o wiele dłużej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji