Ślub w Polsce, sesja ślubna w Austrii! To fantastyczny pomysł na najlepsze zdjęcia!

Koniec poprawin, godziny wieczorne podchodzi do mnie Pan Młody i mówi, czy możesz zrobić mi zdjęcie z rodzeństwem? Odpowiadam: Owszem. Mija kilka minut po czym do zdjęcia podchodzi kilkanaście osób w różnym wieku. Pytam Młodego, a co to za grupa? Na co On – to moje rodzeństwo! Okazało się, że Adrian pochodzi z wielodzietnej rodziny z Jaworzna i razem z nim jest piętnaścioro rodzeństwa. Po czym podchodzi do mnie mama Pana Młodego i pyta, czy ma pokazać dowód osobisty z uśmiechem na twarzy!

To było wspaniałe wesele, pełne zabaw, humoru i dobrej muzyki w wykonaniu Zespołu Nostrado z Bojszów k/Tychów. Młodzi na stałe pracują i mieszkają w Anglii. Kontakt był dość utrudniony, ale wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Natalia z Adrianem pokazali wszystkim swoje olbrzymie uczucie i miłość do swoich rodziców oraz rodzeństwa. Na sesje plenerową wybraliśmy się parę dni później o 6.00 rano kilkaset kilometrów do Wiednia w Austrii, gdzie w blisko 40 stopniowym upale od 13.00, aż do 23.00 filmowaliśmy i fotografowaliśmy naszych ulubieńców. Powrót do Tych ok 6.00 rano i po 24 godzinach jazdy i ciężkiej pracy wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do domów. Wspaniale wideo przygotowała Ekipa AnMa Studio.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Ślub jakiego jeszcze nie było w Nowym Dworze Mazowieckim!
Ślub jakiego jeszcze nie było w Nowym Dworze Mazowieckim!
Tak chciałabyś aby wyglądał Twój ślub! Zobacz!
Film Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Ślub w Polsce, podróż na Bali, a wideo ślubne już u Nas!
Film Kate i Takuma- w Twoim sercu na zawsze! Zobacz koniecznie!
Kate i Takuma- w Twoim sercu na zawsze! Zobacz koniecznie!
Bo nic tak nie cieszy jak wielka, wspaniała miłość. Wzruszające wideo ślubne!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji