Ślub w Polsce, sesja ślubna w Austrii! To fantastyczny pomysł na najlepsze zdjęcia!

Koniec poprawin, godziny wieczorne podchodzi do mnie Pan Młody i mówi, czy możesz zrobić mi zdjęcie z rodzeństwem? Odpowiadam: Owszem. Mija kilka minut po czym do zdjęcia podchodzi kilkanaście osób w różnym wieku. Pytam Młodego, a co to za grupa? Na co On – to moje rodzeństwo! Okazało się, że Adrian pochodzi z wielodzietnej rodziny z Jaworzna i razem z nim jest piętnaścioro rodzeństwa. Po czym podchodzi do mnie mama Pana Młodego i pyta, czy ma pokazać dowód osobisty z uśmiechem na twarzy!

To było wspaniałe wesele, pełne zabaw, humoru i dobrej muzyki w wykonaniu Zespołu Nostrado z Bojszów k/Tychów. Młodzi na stałe pracują i mieszkają w Anglii. Kontakt był dość utrudniony, ale wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Natalia z Adrianem pokazali wszystkim swoje olbrzymie uczucie i miłość do swoich rodziców oraz rodzeństwa. Na sesje plenerową wybraliśmy się parę dni później o 6.00 rano kilkaset kilometrów do Wiednia w Austrii, gdzie w blisko 40 stopniowym upale od 13.00, aż do 23.00 filmowaliśmy i fotografowaliśmy naszych ulubieńców. Powrót do Tych ok 6.00 rano i po 24 godzinach jazdy i ciężkiej pracy wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do domów. Wspaniale wideo przygotowała Ekipa AnMa Studio.

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji