Ślub w Polsce, sesja ślubna w Austrii! To fantastyczny pomysł na najlepsze zdjęcia!

Koniec poprawin, godziny wieczorne podchodzi do mnie Pan Młody i mówi, czy możesz zrobić mi zdjęcie z rodzeństwem? Odpowiadam: Owszem. Mija kilka minut po czym do zdjęcia podchodzi kilkanaście osób w różnym wieku. Pytam Młodego, a co to za grupa? Na co On – to moje rodzeństwo! Okazało się, że Adrian pochodzi z wielodzietnej rodziny z Jaworzna i razem z nim jest piętnaścioro rodzeństwa. Po czym podchodzi do mnie mama Pana Młodego i pyta, czy ma pokazać dowód osobisty z uśmiechem na twarzy!

To było wspaniałe wesele, pełne zabaw, humoru i dobrej muzyki w wykonaniu Zespołu Nostrado z Bojszów k/Tychów. Młodzi na stałe pracują i mieszkają w Anglii. Kontakt był dość utrudniony, ale wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Natalia z Adrianem pokazali wszystkim swoje olbrzymie uczucie i miłość do swoich rodziców oraz rodzeństwa. Na sesje plenerową wybraliśmy się parę dni później o 6.00 rano kilkaset kilometrów do Wiednia w Austrii, gdzie w blisko 40 stopniowym upale od 13.00, aż do 23.00 filmowaliśmy i fotografowaliśmy naszych ulubieńców. Powrót do Tych ok 6.00 rano i po 24 godzinach jazdy i ciężkiej pracy wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do domów. Wspaniale wideo przygotowała Ekipa AnMa Studio.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji