Ślub już za chwile? Zobacz jak powinien wyglądać wzorowe wideo ze ślubu!

Jedno z ostatnich wesel w 2015 roku realizowane przez AnMa Studio. Znowu odwiedzili ich rodzinne miasto Tychy, gdzie mieli przyjemność pracować u Agnieszki i Dariusza.

Ten czas bardzo szybko upłynął i w dniu 17.10.2015 roku po mimo niezbyt przychylnej pogody udało nam się stworzyć wspaniały film dla zakochanej pary. Zaślubiny miały miejsce w przepięknym kościele ps. Św. Marii Magdaleny w Tychach. Na wesele udali się do Zajazdu “Rojanka” w Żorach. Na miejscu czekał na nas wspaniały Zespół Artigo, który do nocy umilał wszystkim czas przy wyśmienitej zabawie i wspaniałym wokalu Agnieszki Konieczny-Popielak.

Na plener udali się tydzień później do Niemiec do Poczdamu, gdzie po ok 4 godzinach jazdy czekała na nich wspaniała pogoda i przepiękny kompleks pałacowy Sanssouci. Zapraszamy na film z udziałem przemiłej pary Agnieszki i Dariusza.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji