Słowa kapłana są piękne. Każda Para marzy o czymś szczególnym

To ich emocje, ich radość, ich podekscytowanie, zbudowało cały klimat.

  • Fotograf i kamerzysta

Kinga i Krzysztof są wyjątkową Parą. Pasują do siebie idealnie. Ich ślub i wesele to były wspaniałe uroczystości. Utrwaliło je niesamowite video. Nie możesz go przegapić. Jest naprawdę wyjątkowe! Film jest ciekawie skonstruowany. Rozpoczyna je piękna narracja. Te słowa są naprawdę niezwykłe- uderzają w głowę i w serce. Uzupełniają je wspaniałe kadry prezentujące górski krajobraz. Całość tworzy absolutnie zachwycający klimat.

W wideo ślubnym nie mogła zabraknąć relacji z przygotowań! Toć to element obowiązkowy. Przy tych kadrach tłem muzycznym jest nastrojowa piosenka. Całość daje wspaniały efekt. Uwagę zwraca to, w jak radosnej atmosferze odbywały się przygotowania ślubne Kingi i Krzysztofa, Uśmiechy wprost nie schodziły z ich twarzy. Nic dziwnego! Kiedy się cieszyć jak nie w dniu ślubu! Ślub odbywał się w pięknym kościele. To miejsce zbudowało wspaniały klimat całej uroczystości. Oczywiście cała ceremonia nie mogłaby się obyć bez obecności wspaniałych GościRodziny i Przyjaciół Pary Młodej.

To ich emocje, ich radość, ich podekscytowanie, zbudowało cały klimat. Wspaniałą chwilą było wyjście Młodych z Kościoła. Wesele odbywało się w uroczej sali. To była wspaniała zabawa. Goście byli zachwyceni. I słusznie! Część końcowa tego video to piękne kadry z wycieczki Młodych w góry. Ubrani w ślubne stroje na tle górskiego krajobrazu prezentowali się pięknie. Niczym górska księżniczka i górski książę. Są piękni. A uroku dodaje im miłość, niesamowite uczucie, które ich łączy. Całość daje niesamowity, po prostu oszałamiający efekt. Osoba oglądająca to video nie może się nudzić. Sprawiła to ciekawa konstrukcja całości. Kadry górskie są przeplatane przygotowaniami ślubnymi, samą ceremonią czy pokazaniem miejsca wesela. Całość tworzy spójny obraz tego szczególnego dnia. To coś wspaniałego!

Autor: Studio Filmowe OesRecords

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!