Sezon weselny już za pasem. Mam dla Was inspirujące wideo!

Dynamiczne kadry zupełnie na to nie pozwalają. Muzyka jest perfekcyjnym uzupełnieniem, jej energetyczny charakter!

  • Fotograf i kamerzysta

Para: Aneta i Jarosław niewątpliwie są piękną Parą. Wyglądają razem po prostu oszałamiająco. Ale łączy ich nie tylko wspaniała uroda. Pod względem charakterologicznym również dogadują się wspaniale. Ich ślub był niesamowitym wydarzeniem.

Publikacja

Przygotowania:Kiedy minie już gorączka przygotowań logistycznych i przychodzi ten Wielki Dzień, to zaczyna dziać się magia. Jej suknia była dopasowana wręcz perfekcyjnie. Podkreśliła jej kobiecą figurę, dodała blasku. Toczek z woalką był ciekawym, dość nietypowym dodatkiem. Dodał klasy i szyku! Jarek zdecydował się na kolorową muszkę. To był nowoczesny i oryginalny akcent. Razem prezentowali się pięknie! Czerwony samochód, którym ruszyli na swoją nową drogę życia był idealny!

Ślub Ślub to była piękna uroczystość. Odbywał się w niezwykle klimatycznym kościółku. Atmosfera była wspaniała. Uwagę zwracały piękne dekoracje. Biały tiul prezentował się po prostu bajkowo! Kiedy Aneta i Jarosław przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską to nie potrafili ukryć wzruszenia. Nic dziwnego- w tamtej chwili ich losy połączyły się na zawsze.

Wesele Wesele to była po prostu fenomenalna impreza. Genialnie dopasowana muzyka poderwała wszystkich z krzeseł. Parkiet płonął! A ilu odnalazło się mistrzów parkietu! Oczywiście z Parą Młodą na czele. Na pewno ciekawą atrakcją był występ barmanów. To prawdziwi mistrzowie w swoim fachu! Wszyscy byli pod wrażeniem! Gościom spodobała się też możliwość zrobienia sobie zdjęć ze śmiesznymi dodatkami. To na pewno będzie sympatyczna pamiątka na lata!

Film: Film jest ciekawie skonstruowany- odnajdziemy w nim fragmenty dotyczące przygotowań ślubnych, sesji fotograficznej, ślubu i oczywiście wesela. Nie sposób się przy tym nudzić. Dynamiczne kadry zupełnie na to nie pozwalają. Muzyka jest perfekcyjnym uzupełnieniem, jej energetyczny charakter wręcz podrywa z miejsca. Aneta i Jarek na pewno będą wracać do tego video z uśmiechem na ustach.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!