Sezon weselny już za pasem. Mam dla Was inspirujące wideo!

Dynamiczne kadry zupełnie na to nie pozwalają. Muzyka jest perfekcyjnym uzupełnieniem, jej energetyczny charakter!

  • Fotograf i kamerzysta

Para: Aneta i Jarosław niewątpliwie są piękną Parą. Wyglądają razem po prostu oszałamiająco. Ale łączy ich nie tylko wspaniała uroda. Pod względem charakterologicznym również dogadują się wspaniale. Ich ślub był niesamowitym wydarzeniem.

Przygotowania:Kiedy minie już gorączka przygotowań logistycznych i przychodzi ten Wielki Dzień, to zaczyna dziać się magia. Jej suknia była dopasowana wręcz perfekcyjnie. Podkreśliła jej kobiecą figurę, dodała blasku. Toczek z woalką był ciekawym, dość nietypowym dodatkiem. Dodał klasy i szyku! Jarek zdecydował się na kolorową muszkę. To był nowoczesny i oryginalny akcent. Razem prezentowali się pięknie! Czerwony samochód, którym ruszyli na swoją nową drogę życia był idealny!

Ślub Ślub to była piękna uroczystość. Odbywał się w niezwykle klimatycznym kościółku. Atmosfera była wspaniała. Uwagę zwracały piękne dekoracje. Biały tiul prezentował się po prostu bajkowo! Kiedy Aneta i Jarosław przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską to nie potrafili ukryć wzruszenia. Nic dziwnego- w tamtej chwili ich losy połączyły się na zawsze.

Wesele Wesele to była po prostu fenomenalna impreza. Genialnie dopasowana muzyka poderwała wszystkich z krzeseł. Parkiet płonął! A ilu odnalazło się mistrzów parkietu! Oczywiście z Parą Młodą na czele. Na pewno ciekawą atrakcją był występ barmanów. To prawdziwi mistrzowie w swoim fachu! Wszyscy byli pod wrażeniem! Gościom spodobała się też możliwość zrobienia sobie zdjęć ze śmiesznymi dodatkami. To na pewno będzie sympatyczna pamiątka na lata!

Film: Film jest ciekawie skonstruowany- odnajdziemy w nim fragmenty dotyczące przygotowań ślubnych, sesji fotograficznej, ślubu i oczywiście wesela. Nie sposób się przy tym nudzić. Dynamiczne kadry zupełnie na to nie pozwalają. Muzyka jest perfekcyjnym uzupełnieniem, jej energetyczny charakter wręcz podrywa z miejsca. Aneta i Jarek na pewno będą wracać do tego video z uśmiechem na ustach.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!