Sesja ślubna w formie...filmu. Tego jeszcze u nas nie było!

Oglądając te zdjęcia w formie wspaniałego wideo mamy poczucie jakbyśmy i my tam byli. To cudne doświadczenie!

  • Fotograf i kamerzysta

Asia i Marek są fantastyczną Parą. Ona jest śliczna, a On bardzo przystojny. Razem tworzą duet jakich mało. Ich ślub i wesele były wspaniałymi uroczystościami. Bardzo emocjonalnymi. Dlatego też relacja fotograficzna z nich musiała być po prostu wspaniała. A jak jeszcze jest przedstawiona w postaci filmu, to efekt jest tym bardziej zachwycający. Nie możesz przegapić tego video!

Publikacja

Przygotowania ślubne Asi i Marka przebiegały w bardzo uporządkowanym, spokojnym rytmie. Przebranie się w stroje ślubne było iście magicznym momentem. Asia przeobraziła się w księżniczkę, a Michał w księcia z bajki. Razem prezentowali się fenomenalnie. Kreację Asi rozświetliły wspaniale dopasowane dodatki- zachwycająca biżuteria i delikatny welon. Całość dała oszałamiający efekt! Ślub to była wspaniała uroczystość. Pełna emocji! Klimat był naprawdę nie do podrobienia.

Zbudowała go Para Młoda i jej wspaniali Goście. Ich emocje- radość, podekscytowanie, wzruszenie. To był niesamowity miks! To było niezwykłe! Zdjęcia doskonale oddają atmosferę tamtych chwil. Z jednej strony są bardzo klimatycznebiało-czarna kolorystyka zawsze się sprawdza i sprawia, że zdjęcia wyglądają niesamowicie. Budują wspaniałą atmosferę. Ale w tych zdjęciach odnajdziemy dużo więcej. Ważną ich cechą jest poczucie humoru. Oglądając fotografie widzimy, że zarówno Asia jak i Marek są osobami obdarzonymi tą cechą. I bardzo dobrze! W dzisiejszych czasach to coś zupełnie niezbędnego! Trzeba umieć się śmiać- najlepiej z samego siebie! Niewątpliwie czymś, co zwraca uwagę jest kolorystyka.

Jedne są biało-czarne a inne kolorowe. Wszystkie równie piękne. Zachwycające! Piękna jest relacja między osobami obecnymi na zdjęciach. Widać, że wszyscy po prostu się lubią. Pozytywne emocje? To coś, co jak najbardziej lubimy! W tych zdjęciach ślubnych uderzająca jest ich naturalność.

Fotografowi udało się uchwycić szczere i naturalne emocje. To nie jest łatwe! A w tym przypadku udało się w stu procentach! Oglądając te zdjęcia w formie wspaniałego wideo mamy poczucie jakbyśmy i my tam byli. To cudne doświadczenie!

Autor wideo: Through The Lens Damian Przestrzelski

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Damian Przestrzelski Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!