• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Romantyczne wideo ślubne..."Pamiętam pierwsze nasze spotkanie, pierwsze nieśmiałe spojrzenia..."

Romantyczne wideo ślubne..."Pamiętam pierwsze nasze spotkanie, pierwsze nieśmiałe spojrzenia..."

To coś wspaniałego. Kiedy na nie patrzymy, to nie mamy wątpliwości, że to były magiczne chwile. Coś po prostu wspaniałego.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Małopolskie

„Nawet mnie nie znasz, ale obiecaj.  Poświęcisz jedną chwilę, albo dwie. Kiedy obejmiesz. Poczuję siłę.”

Publikacja

Pierwsze spotkanie jest bardzo ważne. To ono decyduje o tym, jak będzie kreowała się dalsza znajomość. I tak też było w przypadku tej pary. To właśnie pierwsze spotkanie zadecydowało o tym, że stanęli przed ołtarzem, a my dzisiaj możemy oglądać ich fantastyczne video ślubne. Zapraszamy serdecznie.

Ona jest zachwycającą pięknością o pięknych oczach i zachwycającym uśmiechu. On to prawdziwy przystojniak. Razem tworzą piękną Parę. I tak właśnie prezentują się w tym filmie. Mają w sobie wiele uroku i wdzięku. Patrzą na siebie z wielką miłością i niezwykłym oddaniem. To prawdziwa czułość. Nie sposób jest oszukiwać. Są szczerzy i autentyczni. Ważną częścią tego filmu jest muzyka. Wspaniale uzupełnia przedstawione kadry. Jest po prostu idealna. Uwagę zwraca również bardzo dynamiczny montaż. Nie sposób jest się nudzić przy takim filmie. Jest świetny.

Z tych kadrów bije radość, ciepło i bardzo pozytywny charakter. To coś wspaniałego. Kiedy na nie patrzymy, to nie mamy wątpliwości, że to były magiczne chwile. Coś po prostu wspaniałego. Taki film ślubny będzie świetną inspiracją dla każdego.

Autorzy widea: AnMA-Studio

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!