Polska miłość w Londynie! Iza i Kamil.

Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku. Oto piękny cytat z książki francuskiego pisarza A. de Saint-Exupéry pt.” Mały książę“. Te słowa bardzo pięknie opisują uczucie Izy i Kamila. Nieznane i nieoczekiwane spotkanie, a potem taniec i rozmowa, w którym trwają przez wiele raz, razem. To miłość sprawiła, że pokonali problemy, mogąc cieszyć się wspólną przyszłością. Ten moment to dobry czas dla dwojga. Żyjąc i spacerując po nowoczesnym Londynie opowiadają i opisują swoje szczęście. Wideo przygotowane przez White Story jest artystyczne, profesjonalne i pełne ciepłych emocji, które widoczne są między dwojgiem ludzi. Jesteśmy wielkimi fanami takich filmów gdzie jakość przygotowania wideo sprawia, że mamy ochotę cieszyć się wspólnym uczuciem. Brawo za pomysł i świetne wykonanie video White Story.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Karolina i Artur. Sycylijska miłość!
Karolina i Artur. Sycylijska miłość!
Karolina i Artur biegając wśród sycylijskich ulic towarzysz im ciągły śmiech na twarzy i spojrzenia pełne radości. Ich uczucie nie jest ograniczone ani czasem, ani miejscem. Jest zawsze i wszędzie!
Film Radom, muzyka klubowa i ślub, to idealne zestawienie! Gosia i Łukasz.
Radom, muzyka klubowa i ślub, to idealne zestawienie! Gosia i Łukasz.
Muzyka klubowa w teledysku ślubnym to jest to!
Film Teledysk ślubny Agaty i Bartosza wygląda jak romantyczny film !
Teledysk ślubny Agaty i Bartosza wygląda jak romantyczny film !
Wideo ze ślubu i wesela jak romantyczny film, czy Wy też jesteście zachwyceni?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji