• Magazyn
  • Usługodawcy

Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!

Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017

Każda Para Młoda chce, aby ich wesele było naprawdę wyjątkowym wydarzeniem, które będzie ciekawe dla jej Gości. Dlatego też przygotowuje wiele atrakcji, które powodują, że to wesele utkwi w pamięci wszystkich. My dzisiaj mamy dla Was wyjątkowe wesele pełne niespodzianek- pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje.

Panna Młoda w swoim wielkim dniu wystąpiła w absolutnie fantastycznej sukni. Koronkowa, dopasowana góra kreacji wspaniale podkreśliła tę część sylwetki. Uwagę zwracał delikatny dół tej sukni. Ten subtelny materiał wspaniale prezentował się w ruchu. Pan Młody wystąpił w klasycznym garniturze. Mężczyznom na dobre wychodzi brak eksperymentów w kwestii stroju. Klasyka to jest to.

Ten film cechuje bardzo subtelna kolorystyka. Niewątpliwie ma w sobie to coś. Ślub i wesele nie potrzebują mocnych i nasyconych kolorów. Lepiej prezentują się właśnie w delikatniejszym ujęciu. I właśnie w tym filmie to wykorzystano. Podobna sprawa ma się z muzyką. Tutaj też zdecydowano się na delikatniejszą linię melodyczną, która sprawdziła się wspaniale. To coś, co nie sposób opisać słowami. Po prostu idealna kompozycja.

W tej sesji znakomicie zaprezentowano atrakcje, jakie Para Młoda przygotowała dla swoich Gości. Pokaz ogni na pewno zrobił wielkie wrażenie na wszystkich, podobnie jak układ taneczny. A znowu piękne dekoracje były wspaniałą inspiracją.

Autor videa: NewlyWed Films by WRecordings

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

NewlyWed Films Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!