Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!

Każda Para Młoda chce, aby ich wesele było naprawdę wyjątkowym wydarzeniem, które będzie ciekawe dla jej Gości. Dlatego też przygotowuje wiele atrakcji, które powodują, że to wesele utkwi w pamięci wszystkich. My dzisiaj mamy dla Was wyjątkowe wesele pełne niespodzianek- pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje.

Panna Młoda w swoim wielkim dniu wystąpiła w absolutnie fantastycznej sukni. Koronkowa, dopasowana góra kreacji wspaniale podkreśliła tę część sylwetki. Uwagę zwracał delikatny dół tej sukni. Ten subtelny materiał wspaniale prezentował się w ruchu. Pan Młody wystąpił w klasycznym garniturze. Mężczyznom na dobre wychodzi brak eksperymentów w kwestii stroju. Klasyka to jest to.

Ten film cechuje bardzo subtelna kolorystyka. Niewątpliwie ma w sobie to coś. Ślub i wesele nie potrzebują mocnych i nasyconych kolorów. Lepiej prezentują się właśnie w delikatniejszym ujęciu. I właśnie w tym filmie to wykorzystano. Podobna sprawa ma się z muzyką. Tutaj też zdecydowano się na delikatniejszą linię melodyczną, która sprawdziła się wspaniale. To coś, co nie sposób opisać słowami. Po prostu idealna kompozycja.

W tej sesji znakomicie zaprezentowano atrakcje, jakie Para Młoda przygotowała dla swoich Gości. Pokaz ogni na pewno zrobił wielkie wrażenie na wszystkich, podobnie jak układ taneczny. A znowu piękne dekoracje były wspaniałą inspiracją.

Autor videa: NewlyWed Films by WRecordings

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Film Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji