Pokaz ogni, gospoda i remix najnowszego hitu! Zapraszamy na wideo!

W swoim życiu spotykamy wielu ludzi- takich, z którymi chcemy przebywać, jak i takich, których zdecydowanie powinniśmy unikać. Ewelina i Marcin, bohaterowie tego wspaniałego wideo, z całą pewnością należą do tej pierwszej grupy. Ich ślub i wesele to były piękne, przepełnione radością chwile. Chcesz się przekonać sam? To nie możesz przegapić tego filmu! Mimo że często śluby utrzymywane są w biało-beżowo-złotej kolorystyce, to Ewelina i Marcin sięgnęli też po bardziej nasycone barwy. Odcień pięknego, nasyconego turkusu sprawdził się świetnie. A Pan Młody z kolorową muchą zawsze będzie prezentował się i elegancko i nowocześnie.

Ewelina również zdecydowała się na kolorowe akcenty utrzymane w morskich odcieniach- w takim makijażu wyglądała bardzo wdzięcznie. Suknia, którą wybrała również była piękna. Ten kobiecy fason prezentował się świetnie i doskonale wyeksponował sylwetkę. To był świetny wybór. Podczas przygotowań Ewelinę i Marcina nie opuszczało poczucie humoru. Przejawiało się to między innymi w dodatkach, na które się zdecydowali w tym wyjątkowym dniu. Spinki, które miał Marcin były po prostu świetne. A napisy na nich takie prawdziwe! No, przynajmniej z jednym Ewelina zgodzi się na pewno!

Przecież to oczywiste, że będzie fajną żoną. Ślub i wesele to były wspaniałe momenty. Pełne radości, uśmiechu i wielkiego szczęścia. No i jakże było stylowo. Marcin i Ewelina podjechali bardzo eleganckim samochodem. Szyk i klasa! To coś nie do podrobienia. Grunt to zrobić wrażenie już na samym początku! Wesele rozpoczęło się bardzo tradycyjnie- Ewelina i Marcin zostali powitani przez swoich Rodziców chlebem i solą. Polskie zwyczaje są takie piękne!

Zabawa podczas wesela była wyśmienita. Ten film jest wspaniały. Uwagę zwraca jego ciekawa konstrukcja. Jest bardzo dynamiczna. Oglądający nie może się nudzić. Dzięki tak ciekawemu ujęciu możemy całościowo poznać historię Eweliny i Marcina. A to naprawdę piękne story! Pełne miłości, szczęścia i czułości. Jest idealnie. To na pewno będzie piękna pamiątka na przyszłość.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Film Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji