• Magazyn
  • Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!

Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!

Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna... Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna...

  • Reportaże ślubne
  • 2017

Każdy fotograf, czy twórca video ślubnych co roku czeka na cudne, zakochane w sobie do szaleństwa Pary, które będą miały w sobie to magiczne coś, co nie sposób będzie opisać słowami. Twórcy dzisiejszego klipu ślubnego mają to szczęście, że takie wrażliwe i emocjonalne Pary trafiają właśnie do nich. My dzisiaj chcemy Wam przedstawić właśnie jedną z takich Par, Anię i Michała. Zobaczcie to, jaką są piękną Parą, klimatyczne miejsce, w których odbyły się ich ceremonie oraz wielką miłość na tym cudownym video! Zapraszamy serdecznie!

Publikacja

Ania i Michał są naprawdę piękną Parą. Ona jest uroczą szatynką o pięknych oczach i niezwykłym uśmiechu. Nie sposób jest od niej oczy oderwać. Ma w sobie pewnego rodzaju magię, która przyciąga i hipnotyzuje. To coś fantastycznego i olśniewającego. Ta Panna Młoda jest idealna. On również jest prawdziwym przystojniakiem. Ma w sobie coś takiego, co nie sposób jest określić słowami. Facet doskonały. W swoim wideo ślubnym zaprezentowali się w ślubnych strojach. Ona zdecydowała się na niezwykle kobiecą suknię, która wspaniale podkreśliła atuty jej urody, a on postawił na klasyczny garnitur, w którym prezentował się elegancko i męsko. Po prostu doskonale. Razem wyglądali świetnie.

Mówiąc o tym video nie sposób jest nie wspomnieć o muzyce. Twórca klipu wspaniale dobrał linię melodyczną, co spowodowało, że to video tworzy naprawdę wspaniałą, a przede wszystkim bardzo spójną kompozycję. To coś fantastycznego. Cały film jest po prostu znakomity. Podobnie rzecz ma się z kolorystyką, jaka jest reprezentowana w tym filmie.Jest ona subtelna i delikatna, a co za tym idzie bardzo szykowna. Po prostu znakomita.

Jeżeli teraz znajdujesz się na etapie przygotowań do ślubu, to pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób zrealizować swoje video ślubne. Niech to będzie dla Ciebie źródło inspiracji. Czerp z niego garściami, bo warto!

Kamerzysta: CAMON – Niech Inni Zazdroszczą Wam filmu |Ślub: Kościół w Opatówku |Lokal weselny: Pałac na Opieszynie |Zespół: Good Evening Orchestra  | Zdjęcia: Bogaczyki |

Zobacz inne wideo ślubne:

Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!

Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!

Pachnący jesienią teledysk ślubny Kasi i Filipa. Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!