Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!

Każdy fotograf, czy twórca video ślubnych co roku czeka na cudne, zakochane w sobie do szaleństwa Pary, które będą miały w sobie to magiczne coś, co nie sposób będzie opisać słowami. Twórcy dzisiejszego klipu ślubnego mają to szczęście, że takie wrażliwe i emocjonalne Pary trafiają właśnie do nich. My dzisiaj chcemy Wam przedstawić właśnie jedną z takich Par, Anię i Michała. Zobaczcie to, jaką są piękną Parą, klimatyczne miejsce, w których odbyły się ich ceremonie oraz wielką miłość na tym cudownym video! Zapraszamy serdecznie!

Ania i Michał są naprawdę piękną Parą. Ona jest uroczą szatynką o pięknych oczach i niezwykłym uśmiechu. Nie sposób jest od niej oczy oderwać. Ma w sobie pewnego rodzaju magię, która przyciąga i hipnotyzuje. To coś fantastycznego i olśniewającego. Ta Panna Młoda jest idealna. On również jest prawdziwym przystojniakiem. Ma w sobie coś takiego, co nie sposób jest określić słowami. Facet doskonały. W swoim wideo ślubnym zaprezentowali się w ślubnych strojach. Ona zdecydowała się na niezwykle kobiecą suknię, która wspaniale podkreśliła atuty jej urody, a on postawił na klasyczny garnitur, w którym prezentował się elegancko i męsko. Po prostu doskonale. Razem wyglądali świetnie.

Mówiąc o tym video nie sposób jest nie wspomnieć o muzyce. Twórca klipu wspaniale dobrał linię melodyczną, co spowodowało, że to video tworzy naprawdę wspaniałą, a przede wszystkim bardzo spójną kompozycję. To coś fantastycznego. Cały film jest po prostu znakomity. Podobnie rzecz ma się z kolorystyką, jaka jest reprezentowana w tym filmie.Jest ona subtelna i delikatna, a co za tym idzie bardzo szykowna. Po prostu znakomita.

Jeżeli teraz znajdujesz się na etapie przygotowań do ślubu, to pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób zrealizować swoje video ślubne. Niech to będzie dla Ciebie źródło inspiracji. Czerp z niego garściami, bo warto!

Kamerzysta: CAMON – Niech Inni Zazdroszczą Wam filmu |Ślub: Kościół w Opatówku |Lokal weselny: Pałac na Opieszynie |Zespół: Good Evening Orchestra  | Zdjęcia: Bogaczyki |

Zobacz inne wideo ślubne:

Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!

Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!

Pachnący jesienią teledysk ślubny Kasi i Filipa. Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!
Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!
Justyna i Tomasz są piękną Parą. Ona to wspaniała piękność o włosach w kolorze ciemnego blondu i czarodziejskim uśmiechu, a on to przystojniak, który ma w sobie łobuzerski wdzięk. Podczas swojego ślubu i wesela prezentowali się po prostu pięknie.
Film Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
To video jest naprawdę wyjątkowe. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój ślubny film, to niech to będzie dla Ciebie inspiracja.
Film Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!
Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!
„Prawdziwa miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiego człowieka jest ważniejsze niż Twoje” (J.W.Goethe)

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji