• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Patrycja i Mateusz pobrali się, a oko kamery widziało to w następujący sposób...wyjątkowy!

Patrycja i Mateusz pobrali się, a oko kamery widziało to w następujący sposób...wyjątkowy!

„Less is more”, więc często prostota jest najlepszym rozwiązaniem!

  • Fotograf i kamerzysta

Patrycja i Mateusz są piękną Parą. Ona jest zachwycającą szatynką o kobiecej figurze, a on też jest bardzo przystojnym, ciemnowłosym mężczyzną. Razem prezentują się wyjątkowo. Chcesz ich bliżej poznać? To nie możesz przegapić tego wideo! Jest wyjątkowe! Całe video rozpoczyna się dość klasycznie: czarną planszą z imionami Pary. Może jest to proste rozwiązanie, ale „less is more”, więc często prostota jest najlepszym rozwiązaniem. Często to na nią warto postawić! Kadry z przygotowań ślubnych przeplatane są z relacją z uroczystości ślubnej. Przygotowania odbywały się w bardzo radosnej, rodzinnej atmosferze.

Publikacja

Zarówno Patrycji jak i Mateuszowi towarzyszyli ich najbliżsi. To nieprawda, że z Rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Na naszych Bliskich możemy liczyć zawsze! Zaś ceremonia odbywała się w pięknym kościele o bardzo subtelnej architekturze. Całość budowała wspaniały, niepowtarzalny klimat. Emocje czuło się w powietrzu- radość, mieszała się z wzruszeniem. Coś niesamowitego! Tło muzyczne jest bardzo klimatyczne. Niezwykle nastrojowe. W połączeniu z niesamowitymi kadrami daje po prostu wspaniały efekt. Jest pięknie! W każdym video tego typu muzyka jest szalenie istotnym elementem.

Musi być odpowiednio dobrana. Nie może być ani zbyt subtelna (bo wtedy nie będzie zauważalna) ani zbyt nachalna. Trudne? Ale nie niemożliwe. W tym wypadku wybór muzyki był mistrzowski! Oczywiście nie mogło zabraknąć relacji ze ślubu. To była wspaniała ceremonia. Patrycję do ołtarza poprowadził ojciec. To był piękny ukłon w kierunku tradycji, a przy tym niezwykle wzruszająca chwila. Uwagę zwraca wspaniałe operowanie światłem i kolorem. W tym video możemy zaobserwować wręcz mistrzowskie rozwiązania w tej materii. Pewne kadry były realizowane w pełnym oświetleniu, a inne w półcieniu. Ta różnorodność sprawia, że film przyciąga uwagę odbiorcy. Ślub jest szczególną chwilą w życiu każdego z nas. Chcemy ją najlepiej zapamiętać. Wspieramy naszą pamięć zdjęciami i właśnie filmami, teledyskami ślubnymi. Takie wideo będzie dla Patrycji i Mateusza szczególną pamiątką.

Autor: Studio Filmowe OesRecords

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

OesStudio Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!