• Magazyn
  • Usługodawcy

Panna Młoda śpiewa i snapuje, a Pan Młody gra i ją kocha nad życie! Piękne wideo!

Ten film jest wspaniałą, niezwykle spójną opowieścią o miłości. Bardzo romantyczną.

  • Fotograf i kamerzysta

„Miłość to najdoskonalsza forma przyjaźni”

Martyna i Dominick są fantastyczną Parą. Mają w sobie wiele uroku i wdzięku. Kiedy na nich patrzymy nie mamy wątpliwości, że są do siebie dopasowani w stu procentach. Dzisiaj mamy dla Was ich video ślubne! Serdecznie zapraszamy.

Jesteście gotowi na ekstremalną dawkę wrażeń? Ten film to prawdziwa emocjonalna karuzela. Martyna i Dominick są niezwykłymi osobami- bardzo otwartymi i pełnymi ciepła. Pannę Młodą cechuje maksymalna dawka energii, a znowu Pan Młody tonuje ją swoim spokojem. Czyli mówiąc inaczej- są po prostu dopasowani idealnie. Czegoż chcieć więcej? Warto zauważyć, że

Martyna i Dominick wraz z Mamą, Dorotką, byli w stu procentach zaangażowani w tworzenie filmu. I dzięki temu film w stu procentach oddaje ich osobowości. Kto by się spodziewał, że Panna Młoda przygotuje relację z własnego ślubu na snapchacie? Właśnie nikt! Ale to jest przecież najpiękniejsze- niespodziewane momenty, łamanie schematów.

Chyba o to właśnie o to chodzi- żeby w życiu iść pod prąd. Ważnym momentem był cudowny występ na pianinie Pana Młodego. Aż mamy ciarki, kiedy o tym myślimy! Tak się właśnie zaczęła miłość Martyny i Dominica. On grał, a ona się w nim zakochiwała.

Ten film jest wspaniałą, niezwykle spójną opowieścią o miłości. Bardzo romantyczną. Ważną jego częścią jest muzyka. Jest delikatna, ale pełna emocji. Wspaniale spaja całość. Ten film na pewno będzie wspaniałą pamiątką dla Pary Mlodej.

Autorzy wideo: WhiteStory.pl |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Whitestory.pl Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!