Pachnący jesienią teledysk ślubny Kasi i Filipa. Zapraszamy serdecznie!

Jesień to naprawdę piękna pora roku. Ma w sobie nieuchwytną magię i wielki czar. To coś, co nie sposób jest opisać słowami. Wystarczy wspomnieć chociażby o pięknej kolorystyce. Te żółcie, brązy, złoto i czerwienie. Czy to nie brzmi jak piękny artystyczny obraz malarski? Aż chce się milczeć i się zachwycć. My dzisiaj mamy dla Was przepiękne, pachnące jesienią video ślubne. Nie możecie tego przegapić. To coś zachwycającego. Zapraszamy serdecznie!

Aż chce się sparafrazować słowa popularnej piosenki Grażyny Łobaszewskiej: Piękna ona, piękny on. Bo przecież tytuł “Brzydcy” jest nieadekwatny. Kasia i Filip są naprawdę pięknymi ludźmi. Mają w sobie to magiczne, nieuchwytne coś. Równie piękna jest miłość jaka ich łączy. Bo w końcu świat staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości. Uczucie, które łączy Kasię i Filipa jest widoczne w każdym kadrze tej filmowej opowieści.

Całe to video jest po prostu przepiękne. Robi wrażenie. Ma w sobie wielką subtelność, delikatność i nieuchwytny czar. To coś fantastycznego. Można by o nim mówić i mówić, ale czasem to milczenie jest najbardziej wyrazistą oznaką zachwytu. Także, pomilczmy chwilę, bo jest nad czym. W tej ślubnej filmowej opowieści warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę. Pokazuje ona najpiękniejszy wizerunek jesieni. Nie sposób jest się od tego oderwać. To prawdziwa magia. 

Warto jest zwrócić uwagę na to,w jaki sposób zrealizowano efekty świetlne. Część kadrów została realizowana na zewnątrz, a tam ciężko jest właśnie nad światłem zapanować. W końcu nikt nie powie słońcu, żeby świeciło w inny sposób, prawda? A tutaj udało się po mistrzowsku nad światłem zapanować.

To video jest naprawdę fantastyczne. Robi wielkie wrażenie. Dlatego będzie świetną inspiracją dla wszystkich Par.

Film: Prestige Films |Fotografia: Sylwia Żyłka Fotografia i Paweł Gaj Fotografia | Zespół: Revers band |Makijaż: Pro Academy school of makeup  | Napis LOVE: Literowe Inspiracje  |Suknia: Pronovias   |Fotobudka: Fotobudka Pan Fotos |Barmani: OryginalnyBar.pl | Sala weselna: Haston Hotel Wroclaw |Dekoracje: La Vida | Fajerwerki: Jocker Profesjonalne Pokazy Pirotechniczne |

Zobacz inne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!
Film Śpiewająca Panna Młoda i jej specjalna dedykacja dla swojego męża! Nie przegap!
Śpiewająca Panna Młoda i jej specjalna dedykacja dla swojego męża! Nie przegap!
To video jest naprawdę przepiękne. Ma w sobie wielką pasję, subtelność, delikatność, sensualną zmysłowość, ale też wielką moc i niezwykłą energię. Robi wrażenie.
Film Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!
Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!
Justyna i Tomasz są piękną Parą. Ona to wspaniała piękność o włosach w kolorze ciemnego blondu i czarodziejskim uśmiechu, a on to przystojniak, który ma w sobie łobuzerski wdzięk. Podczas swojego ślubu i wesela prezentowali się po prostu pięknie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji