Oni tą uroczystością zaczęli układanie puzzli swojego życia. Piękne wideo ślubne!

„Ale nie wolno wam dziś założyć rąk i powiedzieć sobie ‘Jest pięknie, jest fajnie, będziemy tak trwać. ‘ Bo trzeba jeszcze mocniej, jeszcze więcej. Starajcie się o większe dary. ”

Nagrywanie ceremonii ślubnej nie jest właściwie niczym nowym, raczej powszechnym i dobrze znanym. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie ślubu bez profesjonalnego kamerzysty, który doskonale uchwyci każdy najważniejszy moment tego pięknego dnia. Film to wspaniała pamiątka i zdecydowanie obowiązkowy punkt ślubnego abc. Trwa on dość długo, jest bardzo szczegółowy..

Nie zawsze będziesz mieć tyle czasu by obejrzeć go w całości, prawda? By częściej móc wspominać ten najważniejszy w życiu dzień warto poprosić swojego fotografa o zmontowanie, krótkiego treściwego teledysku. Jesteście ciekawi jak to wygląda ? W takim razie mamy coś dla was!

Dziś prezentujemy wam absolutnie fantastyczne video ślubne Agaty i Dawida. Pozwoli wam ono dobrze poznać parę i klimat ich wesela. Zapraszamy serdecznie, będziecie zachwyceni!

To naprawdę wyjątkowy ślubny teledysk. Ma w sobie absolutnie wszystko co mieć powinien: wzruszający, magiczny klimat, pozytywną energię, ciepło i radość. W dużym skrócie przeprowadza nas przez cały ten wielki dzień..Od skrupulatnych przygotowań, poprzez drogę do kościoła, do chwytającej za serce przysięgi małżeńskiej i ostatecznie szalonej zabawy na weselu.

Para Młoda wygląda po prostu zachwycająco. Pełni klasy, swobody, wdzięku prezentują się razem naprawdę świetnie. Nieskazitelny makijaż, starannie ułożone fryzury, elegancki garnitur, przepiękna, niezwykle subtelna suknia ślubna.. To wszystko sprawia, że wyglądają bardzo elegancko. Oglądając czujemy magię, podniosłość i wagę tej łączącej ich chwili. Są zakochani, pewni siebie i swoich wyborów, a przede wszystkim niezwykle szczęśliwi. Widzimy, że uśmiech nie schodził im z twarzy przez cały dzień. To prawdziwa radość! Coś niesamowitego!

Pierwszą rzeczą na którą zwracamy oglądając ten film jest przede wszystkim przemowa księdza dotycząca budowania związku małżeńskiego. W jasny, obrazowy, bardzo prosty sposób daje on nam do zrozumienia, że „to trzeba coś więcej, coś lepiej”, że o drugą osobą zawsze musimy się starać, że o szczęście trzeba walczyć. Jego słowa są kluczowe, z łatwością trafiają do każdego odbiorcy. Muzyka wspaniale podkreśla ich wagę. Jest bardzo delikatna, pełna wdzięku, ale jednocześnie tajemnicza, umiejętnie budująca napięcie. W połączeniu z kazaniem księdza tworzy wprost wymarzone tło dla ślubnego teledysku.

Video Agaty i Dawida ma w sobie coś niezwykłego. Wszechobecna radość, gorąca miłość, magiczna muzyka, wspaniałe przesłanie połączone profesjonalnym montażem.. To wszystko sprawia, że ogląda się je z zapartym tchem.

Jeżeli nie byliście przekonani do tej formy uwiecznienia wesela, to z pewnością teledysk tej Pary Młodej całkowicie zmienił wasze nastawienie. Video ślubne to „must have” !

Autor widea: AnMa-Studio

 

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji