Ona, On, neonowe litery i wielka miłość! Poznajcie Marlenę i Emila i ich piękny ślub!

Marlena i Emil są piękną parą. Darzą się ogromnym uczuciem. Widać to po sposobie w jaki na siebie patrzą. Taka miłość nie zdarza się codziennie. Razem prezentują się jak z obrazka. W swoich ślubnych stylizacjach mogli by zdobić okładkę niejednego ślubnego magazynu. Nasi bohaterowie zdecydowali się na ślub w stylu rustykalnym. Coraz więcej młodych par wybiera dekoracje w takim stylu. Są bardzo urocze i sielskie. Marlena i Emil idealnie wpisują się w tą estetykę.

Młodzi zdecydowali się zorganizować swoje wesele w lokalu przypominającym stodołę. Ich video ślubne jest po prostu wyjątkowe. To sielskie otoczenie- kwiaty, drzewa, bujna trawa są po prostu bajeczne. Idylli obrazka dopełniają zwierzęta – piękny koń i uroczy, przesłodki kot. Każdy wielbiciel natury zachwyci się.

Marlena zdecydowała się na sukienkę w stylu boho. Jej głowę zdobił uroczy wianek a w ręku miała polne kwiaty. Całość prezentowała się bardzo uroczo niczym z epoki dzieci kwiatów. Emil postawił na klasyczny garnitur do, którego dobrał muszkę w kolorze złotym. Wyglądał bardzo elegancko i dostojnie. Prawdziwy dżentelmen . Niejedna kobieta spojrzała by z utęsknieniem za tak przystojnym i eleganckim mężczyzną .

Video towarzyszy bardzo romantyczna muzyka niczym z filmów o miłości z lat 90. Wszystko razem komponowało się perfekcyjnie. Nasi bohaterowie to piękne otoczenie i ta romantyczna muzyka po prostu idealnie. Video Marleny i Emila oglądało się z prawdziwą przyjemnością. Były też momenty wzruszenia. To piękna pamiątka ta lata, którą mogą pokazać swoim dzieciom i wnuką i z, której mogą być dumni.

Autor video: AnMa Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
To video jest naprawdę wyjątkowe. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój ślubny film, to niech to będzie dla Ciebie inspiracja.
Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!
Film Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro... a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.
Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro... a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.
Z każdego kadru tego filmu bije wielka czułość i miłość, jaką darzą się Justyna i Tomasz. To coś fenomenalnego. W gestach, dotyku i spojrzeniach nie można oszukać. Kiedy patrzymy na tę Parę, to nie mamy wątpliwości, że darzą się prawdziwą miłością. To coś pięknego.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji