Ona, On, neonowe litery i wielka miłość! Poznajcie Marlenę i Emila i ich piękny ślub!

Marlena i Emil są piękną parą. Darzą się ogromnym uczuciem. Widać to po sposobie w jaki na siebie patrzą. Taka miłość nie zdarza się codziennie. Razem prezentują się jak z obrazka. W swoich ślubnych stylizacjach mogli by zdobić okładkę niejednego ślubnego magazynu. Nasi bohaterowie zdecydowali się na ślub w stylu rustykalnym. Coraz więcej młodych par wybiera dekoracje w takim stylu. Są bardzo urocze i sielskie. Marlena i Emil idealnie wpisują się w tą estetykę.

Młodzi zdecydowali się zorganizować swoje wesele w lokalu przypominającym stodołę. Ich video ślubne jest po prostu wyjątkowe. To sielskie otoczenie- kwiaty, drzewa, bujna trawa są po prostu bajeczne. Idylli obrazka dopełniają zwierzęta – piękny koń i uroczy, przesłodki kot. Każdy wielbiciel natury zachwyci się.

Marlena zdecydowała się na sukienkę w stylu boho. Jej głowę zdobił uroczy wianek a w ręku miała polne kwiaty. Całość prezentowała się bardzo uroczo niczym z epoki dzieci kwiatów. Emil postawił na klasyczny garnitur do, którego dobrał muszkę w kolorze złotym. Wyglądał bardzo elegancko i dostojnie. Prawdziwy dżentelmen . Niejedna kobieta spojrzała by z utęsknieniem za tak przystojnym i eleganckim mężczyzną .

Video towarzyszy bardzo romantyczna muzyka niczym z filmów o miłości z lat 90. Wszystko razem komponowało się perfekcyjnie. Nasi bohaterowie to piękne otoczenie i ta romantyczna muzyka po prostu idealnie. Video Marleny i Emila oglądało się z prawdziwą przyjemnością. Były też momenty wzruszenia. To piękna pamiątka ta lata, którą mogą pokazać swoim dzieciom i wnuką i z, której mogą być dumni.

Autor video: AnMa Studio

Skomentuj artykuł

Film Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Ekipa stworzyła istne arcydzieło, które będzie wspaniałym wspomnieniem dla młodych na chłodne, listopadowe wieczory.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji