• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Ona, On, neonowe litery i wielka miłość! Poznajcie Marlenę i Emila i ich piękny ślub!

Ona, On, neonowe litery i wielka miłość! Poznajcie Marlenę i Emila i ich piękny ślub!

Video Marleny i Emila oglądało się z prawdziwą przyjemnością. Były też momenty wzruszenia. To piękna pamiątka ta lata, którą mogą pokazać swoim dzieciom i wnuką i z, której mogą być dumni.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Śląskie

Marlena i Emil są piękną parą. Darzą się ogromnym uczuciem. Widać to po sposobie w jaki na siebie patrzą. Taka miłość nie zdarza się codziennie. Razem prezentują się jak z obrazka. W swoich ślubnych stylizacjach mogli by zdobić okładkę niejednego ślubnego magazynu. Nasi bohaterowie zdecydowali się na ślub w stylu rustykalnym. Coraz więcej młodych par wybiera dekoracje w takim stylu. Są bardzo urocze i sielskie. Marlena i Emil idealnie wpisują się w tą estetykę.

Publikacja

Młodzi zdecydowali się zorganizować swoje wesele w lokalu przypominającym stodołę. Ich video ślubne jest po prostu wyjątkowe. To sielskie otoczenie- kwiaty, drzewa, bujna trawa są po prostu bajeczne. Idylli obrazka dopełniają zwierzęta – piękny koń i uroczy, przesłodki kot. Każdy wielbiciel natury zachwyci się.

Marlena zdecydowała się na sukienkę w stylu boho. Jej głowę zdobił uroczy wianek a w ręku miała polne kwiaty. Całość prezentowała się bardzo uroczo niczym z epoki dzieci kwiatów. Emil postawił na klasyczny garnitur do, którego dobrał muszkę w kolorze złotym. Wyglądał bardzo elegancko i dostojnie. Prawdziwy dżentelmen . Niejedna kobieta spojrzała by z utęsknieniem za tak przystojnym i eleganckim mężczyzną .

Video towarzyszy bardzo romantyczna muzyka niczym z filmów o miłości z lat 90. Wszystko razem komponowało się perfekcyjnie. Nasi bohaterowie to piękne otoczenie i ta romantyczna muzyka po prostu idealnie. Video Marleny i Emila oglądało się z prawdziwą przyjemnością. Były też momenty wzruszenia. To piękna pamiątka ta lata, którą mogą pokazać swoim dzieciom i wnuką i z, której mogą być dumni.

Autor video: AnMa Studio

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!