Ona czaruje czerwonymi ustami, On olśniewającym uśmiechem. Razem tworzą Parę idealną! Poznajcie Dominikę i Pawła!

Czasem tak jest, że kiedy spotykamy kogoś na swojej drodze od razu czujemy silne emocje. Czasem negatywne, czasem pozytywne. Tak też jest w przypadku Dominiki i Pawła. Wystarczy na nich spojrzeć, żeby zrozumieć, że są wyjątkowymi ludźmi. Tak, niewątpliwie mają w sobie to magiczne, nieuchwytne coś. Dzisiaj mamy dla Was ich video ślubne. Nie możecie tego przegapić! Trzeba przyznać, że oboje pięknie się prezentują w tym video. Ona ubrana w białą sukienkę z dekoltem w hiszpańskim stylu z ustami podkreślonymi czerwoną pomadką prezentuje się niezwykle świeżo i kobieco. Na pewno nie jeden mężczyzna się za nią obejrzy. On jest przystojniakiem. W jego oczach na pewno nie jedna kobieta chciałaby zatonąć. Para idealna? Ależ tak!

W tym filmie w doskonały wprost sposób ukazano ruch. Oko kamery podąża za Dominiką i Pawłem. Niejako czujemy zaproszenie do ich świata i trzeba przyznać, że jest to piękne doświadczenie. Miłość, pasja, namiętność i energia! To wszystko odnajdujemy w tym teledysku. W tym filmie ukazano fragmenty z dnia ślubu Dominiki i Pawła. Dzięki temu możemy poczuć atmosferę tego dnia i mieć wrażenie, jakbyśmy i my tam byli. To niesamowite doświadczenie. Uczestnictwo w święcie miłości jakim jest ślub i wesele zawsze jest czymś pięknym i emocjonalnym.

Warto również zwrócić uwagę na kolory i światło. Zostały one znakomicie zharmonizowane. Tworzą spójną całość, która budzi w odbiorcy poczucie spokoju. A czarodziejska atmosfera sprawia, że nie sposób jest się od niego oderwać. To video ma niesamowity charakter. Na pewno będzie cudowną inspiracją dla wszystkich przyszłych Par Młodych. Powodzenia.

Autor videa: Studio Błysk

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji