Odkryj 100 lat sukien ślubnych w trzy minuty!

Obejrzyj do końca i będziesz miała świetny pomysł na Twoją suknie ślubną!

  • Style sukien
  • 2016
  • Polska

Mode.com stworzyli to dzieło! A następnie mogą sie cieszyć z sukcesu milionow wyświetleń!

Publikacja

Teledysk rozpoczyna się w 1915 roku od marszu weselnego, a następnie muzyki klasycznej, w której tle ubierana jest w skromny strój narzeczona, z ogromnym bukietem białych kwiatów w towarzystwie pięknych zielonych liści. Od 1925 roku nadchodzi niesamowita zmiana do prostszych sukien, której głównym motywem są perły, eleganckie i wyrafinowane elementy stroju.

Lilie, z klejnotami korona i peleryna z wielkimi kamieni i koronka to moda z lat 30. W przeciwieństwie do projektów z 1945 roku, gdzie materiał był zupełnie inny. Głęboki dekolt na plecach, na rękach długie koronkowe rękawiczki, efekt tatuażu to ukochany element dla projektantów na przyszły sezon. Prosty welon do sukienkę midi to projekt, który nigdy nie wychodzą z mody i które reprezentowaliśmy w najbardziej pożądanych sukienkach dla narzeczonych!

W ciągu następnych kilku lat zmiana jest niezwykła, z sukienek z wielu materiałów, takich jak w latach 60. i 80., do bardziej delikatnych, lekkich sukienek z lat 70. Boho Chic prawdziwy bardzo własny, autorski projekt niewątpliwie był hitem 2000 roku! Ponad wszystkie trendy należy pamiętać, że najważniejsze jest, aby czuć się komfortowo i aby sukienka była nie tylko tym, w czym wyglądasz, ale także, w czym czujesz sie dobrze.

Jakby tego było mało, film kończy się zgodnie z trendami 2015, które w tym roku są bogate w cyrkonie, koronki, taśmy, welon i projekt wręcz prowokuje uśmiech na twarzy! Nie możesz przegapić ani minuty tego spektakularnego wideo, dzięki czemu można wybrać projekt, jak lubisz. Można również korzystać z naszej galerii trendów tutaj.

Foto/Vídeo vía Mode

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!