Nowość! Piękne wideo ślubne! Marzenia i Wojtek.

Nowość! Piękne wideo ślubne! Marzenia i Wojtek.

 
  • Fotograf i kamerzysta
  • Videos

Marzenę i Wojtka fotograf poznał Parę rok przed ich ślubem, już na pierwszym spotkaniu nawiązali z nowożeńcami bardzo dobry kontakt. 13.06.15 odbyło się wesele, najważniejszy dzień w ich życiu. Choć przygotowań było wiele, a wszystko zaplanowane, w tym dniu wpadek nigdy nikt nie uniknie. Nic jednak nie potrafiło zepsuć im tych chwil!

Po wzruszającym błogosławieństwie Młodej Pary — machina ślubna ruszyła i nie dało się jej zatrzymać. Kościół, życzenia, pierwszy taniec, wszystko przebiegło bardzo szybko. Następnie tort, podziękowania i tańce do białego rana. Dodatkową niespodzianką były fajerwerki w prezencie dla Młodych. W filmie oprócz obrazu drugą najważniejszą rolę odgrywa dźwięk, który odpowiednio podkreśla emocje.

Każde video Prestige Films opowiada inną historię, każdy jest inny i ma inny klimat. W tym filmie zależało filmowcom na pokazaniu nie tylko pięknej, szczerej miłości młodych ludzi, ale również ich radości, naturalności i więzi która ich łączy.

Dzięki zaangażowaniu Młodej Pary i świetnemu przygotowaniu, możemy teraz oglądać tak wzruszający i jednocześnie magiczny film. Prestige Film podjął wyzwanie stworzenia takiego filmu, który Nas zachwycił!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Prestige Films Fotograf i kamerzysta

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!