Niezapomniane oświadczyny: miłość złożona z milionów karteczek?

Sytuacja pokazana na filmiku ma miejsce w Korei. Para wchodzi do restauracji, aż nagle dzwoniący telefon wywołuje mężczyznę ze spotkania. Kobieta, która pozostała w lokalu dostaje telefon z informacją, że ma uważnie przyglądać się budynkowi naprzeciwko. Właśnie wtedy na 3 piętra budynku wbiega 250 osób, które przyklejają tysiące karteczek Post-it na szklane ściany wieżowca. W przeciągu kilku minut małe karteczki tworzą napis, który będzie znaczył bardzo wiele: wyjdziesz za mnie?

Odbyło się to w dniu święta Soojung, czyli Dzień Biały. Odbywa się dokładnie miesiąc po Walentynach, 14 marca. W dniu Św. Walentego to kobieta ma przygotować niespodziankę dla mężczyzny, zaś święto Soojung, to przygotowana niespodzianka dla partnerki.

Teledysk kończy się podarowaniem odręcznie napisana kartka „OK?”, pięknym bukietem kwiatów oraz owacją współpracowników przygotowujących dzieło. Jak Wam podoba się taka niespodzianka?

Foto/vídeo vía: Post-It Youtube

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji