Nietypowy teledysk ślubny, czyli artystyczne podejście!

Czy film ślubny może nie wyglądać jak film ślubny ?

To pytanie pozostawiamy otwarte zapraszając na ten Marry Me Studio – Artystyczny Film Ślubny . Elegancka para rodem z hollywódzkich produkcji filmowych, Pałac Tarce i jego neorenesansowe wnętrza nadające wspaniały klimat przyjęciu weselnemu, taniec “Polonez” rodem z „Pana Tadeusza” oraz ciekawie dobrane oświetlenie pałacowych sal. To wszystko ujęte poprzez nietypowe spojrzenie ekipyMarry Me Studio pozwoliło stworzyć ten wyjątkowy teledysk, którego fabuła przeplatana retrospektywną muzyką wręcz zmusza widza do refleksji. Pamiętajmy więc, że może się okazaćjedną z najlepszych decyzji podjętych w trakcie organizacji naszego wesela.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.
Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji