Najweselszy pierwszy taniec! Nie przegap!

Musisz to zobaczyć na własne oczy! Nie możesz przegapić tego filmiku!

  • Wesele
  • 2016
  • Polska

A może pierwszy taniec na wesoło? Zabawny pierwszy taniec to jest coś, co wszyscy będą chcieli potem skopiować. Uwierz mi! To, co zaczęło się jako proste przemówienie przerodziło się w zabawną choreografię wykonywaną przez Pana Młodego w towarzystwie jego rodziców chrzestnych. Panna Młoda, której ten występ był dedykowany była po prostu zachwycona! Boffo Vídeo.

Film został opublikowany w serwisie YouTube na osobistym kanale Panny Młodej. Jest to wyraz zachwytu wobec całego tego przedsięwzięcia- przemówienia ojca chrzestnego, zabawnej wiadomości, uroczej choreografii. Śmiechy i radość obecnych mówią o tym, jak bardzo wszystkim podobał się ten występ. Było to bardzo ważne dla rodziców chrzestnych, że mogą być dla Młodych tak ważną częścią ich wyjątkowego dnia. Początek całego występu był bardzo prosty.

Ojciec chrzestny rozpoczął swoje przemówienie od żartu, że Panna Młoda musi odnaleźć się w swojej roli i bardzo dobrze dbać o swego świeżo poślubionego męża. Równocześnie zaznaczył, że oboje mają wielkie szczęście, że spotkali siebie. Tło muzyczne do tej wspaniałej choreografii składało się z wyjątkowych dla Pary Młodej utworów muzycznych, tych, które towarzyszyły im w specjalnych dla nich chwilach.

Vídeo: Karley Hall Youtube – Boffo Videos. Foto portada:  Shutterstock – Groomsmen

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!