Najlepszy wideoklip Dj już w Naszym Magazynie! Zapraszamy!

Po czteromiesięcznym wysiłku wreszcie mamy ten film! Opłacało się czekać! Dzisiaj mamy dla Was wspaniały klip DJ ślubnego!

  • Fotograf i kamerzysta

Jak to mówią- praca się opłaca. Po czteromiesięcznym wysiłku wreszcie mamy ten film! Opłacało się czekać! Dzisiaj mamy dla Was wspaniały klip DJ Pavlo z Tychów! Nie możecie tego przegapić! Serdecznie zapraszamy.

Film jest bardzo kolorowy- nic w tym dziwnego, przecież został utrzymany w stylistyce disco. Świadczy o tym muzyka (chyba wszyscy pamiętamy „Gorączkę sobotniej nocy” i Johna Travoltę”), która wprost nie pozwala nam ustać w miejscu. Ach, te kocie ruchy!

Film jest realizowany w różnych przestrzeniach. Zaczynamy w bloku, a potem główny bohater filmu zaczyna się przemieszczać na motorze, a my wraz z nim możemy odwiedzić różne miejsca. Jednym z nich są wręcz industrialne ruiny. To, że akcja została umieszczona właśnie tam jest niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem, który sprawia, że odbiorca nie może się nudzić. Takie nietypowe pomysły lubimy najbardziej!

W klipie wzięły udział również piękne tancerki. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ich stroje. Pięknie wkomponowują się w stylistykę disco. Grunt to spójność kompozycyjna.

Czymś, co sprawia, że ten film ogląda się po prostu świetnie jest dynamiczny montaż. Oglądając ten film po prostu nie sposób jest się nudzić. To czysta energia! Masz ochotę na coś, co na pewno poprawi Ci humor? Tęsknisz za szaloną erą disco? To nie możesz przegapić tego filmu ! Ta świetna realizacja na pewno Ci się spodoba. Chęć zatańczenia gwarantowana!

DJ Pavlo – Stayin’ Alive – Promo Clip 2016 |Production A : AnMa Studio|Editet B: AnMa Studio |Directed By: Marek Krzemiński| Location: Tychy/Ruda Śląska|

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!