Najlepszy wideoklip Dj już w Naszym Magazynie! Zapraszamy!

Jak to mówią- praca się opłaca. Po czteromiesięcznym wysiłku wreszcie mamy ten film! Opłacało się czekać! Dzisiaj mamy dla Was wspaniały klip DJ Pavlo z Tychów! Nie możecie tego przegapić! Serdecznie zapraszamy.

Film jest bardzo kolorowy- nic w tym dziwnego, przecież został utrzymany w stylistyce disco. Świadczy o tym muzyka (chyba wszyscy pamiętamy „Gorączkę sobotniej nocy” i Johna Travoltę”), która wprost nie pozwala nam ustać w miejscu. Ach, te kocie ruchy!

Film jest realizowany w różnych przestrzeniach. Zaczynamy w bloku, a potem główny bohater filmu zaczyna się przemieszczać na motorze, a my wraz z nim możemy odwiedzić różne miejsca. Jednym z nich są wręcz industrialne ruiny. To, że akcja została umieszczona właśnie tam jest niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem, który sprawia, że odbiorca nie może się nudzić. Takie nietypowe pomysły lubimy najbardziej!

W klipie wzięły udział również piękne tancerki. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ich stroje. Pięknie wkomponowują się w stylistykę disco. Grunt to spójność kompozycyjna.

Czymś, co sprawia, że ten film ogląda się po prostu świetnie jest dynamiczny montaż. Oglądając ten film po prostu nie sposób jest się nudzić. To czysta energia! Masz ochotę na coś, co na pewno poprawi Ci humor? Tęsknisz za szaloną erą disco? To nie możesz przegapić tego filmu ! Ta świetna realizacja na pewno Ci się spodoba. Chęć zatańczenia gwarantowana!

DJ Pavlo – Stayin’ Alive – Promo Clip 2016 |Production A : AnMa Studio|Editet B: AnMa Studio |Directed By: Marek Krzemiński| Location: Tychy/Ruda Śląska|

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!
W tym video Joanna i Andrzej prezentują się po prostu wspaniale. Ona jest subtelna i delikatna w białej koronkowej sukni, a on w jasnym garniturze wygląda bardzo szykownie. Mają w sobie to coś, co sprawia, że nie sposób jest od nich oczy oderwać.
Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji