Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!

Wspaniały ślub dwojga zakochanych ludzi Klaudii i Krzysztofa z plenerem na Wyspach Bali. Po raz kolejny AnMa mieli przyjemność pracować z jednym z najlepszych dj w Polsce tj. DJ Martin z Nowego Sącza. Martin stworzył rewelacyjny klimat wizualny i sceniczny na wyjątkowym weselu, które odbyło się w przepięknym Zamku w Chałupkach. Młodzi aż dwa lata przygotowywali się do Tego Dnia. Każdy detal, każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Sesja plenerowa odbyła się na Zamku Smoleń i w Pilicy. Młodzi po namowie fotografów zakupili kamerę go pro i udali się w podróż poślubną na Wyspy Bali, gdzie pokazali Nam romantyczne chwile spędzane tylko we dwoje. Dzięki ciężkiej pracy wielu ludzi, a w szczególności zakochanej pary udało się AnMa stworzyć ten wyjątkowy film. Zapraszamy!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji