"Najlepsza wersja siebie przy Piotrku" cudowne wyznanie Panny Młodej!

Kasia i Piotrek to niesamowita para. Przepięknie razem wyglądają. Ona jest eteryczna i rudowłosa, a on przystojny i męski. Duet jak z filmu! Łączące ich uczucie jest piękne. Tę miłość, to oddanie widać w każdym geście, spojrzeniu, dotyku. Aż miło się na nich patrzy. W końcu nasz świat pięknieje od miłości. Musisz zobaczyć ich wideo ślubne! Jest przepiękne! Magiczne otoczenie uroczego pałacyku stworzyło niesamowitą atmosferę. Klimat jak z bajki! Wspaniała przyroda była najpiękniejszym tłem. Kasia ubrana w delikatną, koronkową suknię prezentowała się w tym otoczeniu niczym rusałka, jakaś nimfa wodna. Towarzyszący jej Piotrek elegancko ją wspiera. Kadry z Kasią i Piotrkiem na tle wspaniałej przyrody są przeplatane z przemówieniami gości weselnych. Możemy się z nich dowiedzieć wiele na temat historii Zakochanych. Ojciec Kasi stwierdził, że czasem warto nie dotrzymywać słowa: jego córka zarzekała się, że nie wyjdzie za mąż przed trzydziestymi urodzinami, a jednak stanęła na ślubnym kobiercu przed tą magiczną datą. Przyjaciółka Nowożeńców przypomniała, że po raz pierwszy spotkali się oni w przedszkolu. Tylko wtedy jeszcze nie wiedzieli, że połączy ich takie uczucie. No cóż- pewne wnioski przychodzą z czasem. Muzyka wspaniale uzupełnia film wspaniałych tworców Imagon. Jest delikatna, urokliwa. W połączeniu z tymi przepięknymi kadrami tworzy po prostu całość idealną!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje.
Film Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji