"Najlepsza wersja siebie przy Piotrku" cudowne wyznanie Panny Młodej!

Kasia i Piotrek to niesamowita para. Przepięknie razem wyglądają. Ona jest eteryczna i rudowłosa, a on przystojny i męski. Duet jak z filmu! Łączące ich uczucie jest piękne. Tę miłość, to oddanie widać w każdym geście, spojrzeniu, dotyku. Aż miło się na nich patrzy. W końcu nasz świat pięknieje od miłości. Musisz zobaczyć ich wideo ślubne! Jest przepiękne! Magiczne otoczenie uroczego pałacyku stworzyło niesamowitą atmosferę. Klimat jak z bajki! Wspaniała przyroda była najpiękniejszym tłem. Kasia ubrana w delikatną, koronkową suknię prezentowała się w tym otoczeniu niczym rusałka, jakaś nimfa wodna. Towarzyszący jej Piotrek elegancko ją wspiera. Kadry z Kasią i Piotrkiem na tle wspaniałej przyrody są przeplatane z przemówieniami gości weselnych. Możemy się z nich dowiedzieć wiele na temat historii Zakochanych. Ojciec Kasi stwierdził, że czasem warto nie dotrzymywać słowa: jego córka zarzekała się, że nie wyjdzie za mąż przed trzydziestymi urodzinami, a jednak stanęła na ślubnym kobiercu przed tą magiczną datą. Przyjaciółka Nowożeńców przypomniała, że po raz pierwszy spotkali się oni w przedszkolu. Tylko wtedy jeszcze nie wiedzieli, że połączy ich takie uczucie. No cóż- pewne wnioski przychodzą z czasem. Muzyka wspaniale uzupełnia film wspaniałych tworców Imagon. Jest delikatna, urokliwa. W połączeniu z tymi przepięknymi kadrami tworzy po prostu całość idealną!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.
Film Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!
Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!
„Prawdziwa miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiego człowieka jest ważniejsze niż Twoje” (J.W.Goethe)

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji