• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Ania i Edward- zakochana Para i ich piękny ślub uwieczoniony w niezwykły sposób!

Ania i Edward- zakochana Para i ich piękny ślub uwieczoniony w niezwykły sposób!

To video ślubne niewątpliwie wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu. Jest wyrafinowane i bardzo eleganckie. Z przyjemnością się je ogląda i na pewno Ania i Edward z radością będą do niego wracać po latach.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Sponsored

Ania i Edward są piękną Parą. Ona jest czuła, opiekuńcza i stonowana. Ma czarujący uśmiech. Edward jest w nią wpatrzony jak w obraz. Nie odstępuje jej na krok. Od kilku lat są szczęśliwymi rodzicami. Cudownie razem wyglądają. Wystarczy na nich spojrzeć, żeby stwierdzić bez najmniejszej wątpliwości, że po prostu bardzo się kochają. Dzisiaj mamy dla Was video z tą piękną Parą w roli głównej. Zapraszamy serdecznie!

Podczas konstruowania tego filmu zastosowano zasadę budowania napięcia. Video zaczyna się dowcipnymi słowami kapłana, który prowadził uroczystość ślubną Ani i Edwarda, a potem, przy pomocy muzyki napięcie zaczęło rosnąć! Działo się to przy pomocy odpowiednio dobranej muzyki, która była wyśmienitym tłem dla przedstawionych kadrów.

Film składa się niejako z urywków z Wielkiego Dnia Ani i Edwarda. Możemy podpatrzeć jak wyglądały ich przygotowania, to, jak bardzo wzruszającą ceremonią był ślub, jak fantastyczną zabawą było wesele. Trzeba jednak zaznaczyć, że to właśnie takie urywki, drobiazgi budują całość, budują najpiękniejsze wspomnienia. I tak też jest w tym przypadku- ten film na pewno będzie wspaniałą pamiątką dla Pary.

Twórca filmu był bardzo czuły na detale- nic nie umknęło jego uwadze. To godna podziwu spostrzegawczość. Dzięki temu mamy pewność, że poznaliśmy całość Wielkiego Dnia Ani i Edwarda. A trzeba przyznać- były to wspaniałe momenty! Na pewno bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, że zaprezentowano również kadry wykonane w pięknym wnętrzu, sali przypominającej balową. Wygląda to absolutnie pięknie.

To video ślubne niewątpliwie wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu. Jest wyrafinowane i bardzo eleganckie. Z przyjemnością się je ogląda i na pewno Ania i Edward z radością będą do niego wracać po latach.

Autor widea: Zebra Studio Multimedialne

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Zebra Studio Multimedialne Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!