Ania i Edward- zakochana Para i ich piękny ślub uwieczoniony w niezwykły sposób!

Ania i Edward są piękną Parą. Ona jest czuła, opiekuńcza i stonowana. Ma czarujący uśmiech. Edward jest w nią wpatrzony jak w obraz. Nie odstępuje jej na krok. Od kilku lat są szczęśliwymi rodzicami. Cudownie razem wyglądają. Wystarczy na nich spojrzeć, żeby stwierdzić bez najmniejszej wątpliwości, że po prostu bardzo się kochają. Dzisiaj mamy dla Was video z tą piękną Parą w roli głównej. Zapraszamy serdecznie!

Podczas konstruowania tego filmu zastosowano zasadę budowania napięcia. Video zaczyna się dowcipnymi słowami kapłana, który prowadził uroczystość ślubną Ani i Edwarda, a potem, przy pomocy muzyki napięcie zaczęło rosnąć! Działo się to przy pomocy odpowiednio dobranej muzyki, która była wyśmienitym tłem dla przedstawionych kadrów.

Film składa się niejako z urywków z Wielkiego Dnia Ani i Edwarda. Możemy podpatrzeć jak wyglądały ich przygotowania, to, jak bardzo wzruszającą ceremonią był ślub, jak fantastyczną zabawą było wesele. Trzeba jednak zaznaczyć, że to właśnie takie urywki, drobiazgi budują całość, budują najpiękniejsze wspomnienia. I tak też jest w tym przypadku- ten film na pewno będzie wspaniałą pamiątką dla Pary.

Twórca filmu był bardzo czuły na detale- nic nie umknęło jego uwadze. To godna podziwu spostrzegawczość. Dzięki temu mamy pewność, że poznaliśmy całość Wielkiego Dnia Ani i Edwarda. A trzeba przyznać- były to wspaniałe momenty! Na pewno bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, że zaprezentowano również kadry wykonane w pięknym wnętrzu, sali przypominającej balową. Wygląda to absolutnie pięknie.

To video ślubne niewątpliwie wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu. Jest wyrafinowane i bardzo eleganckie. Z przyjemnością się je ogląda i na pewno Ania i Edward z radością będą do niego wracać po latach.

Autor widea: Zebra Studio Multimedialne

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!
Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!
Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna... Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna...
Film Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji