• Magazyn
  • Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!

Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!

Justyna i Tomasz są piękną Parą. Ona to wspaniała piękność o włosach w kolorze ciemnego blondu i czarodziejskim uśmiechu, a on to przystojniak, który ma w sobie łobuzerski wdzięk. Podczas swojego ślubu i wesela prezentowali się po prostu pięknie.

  • Reportaże ślubne

Chodzenie po Wenecji jest zawsze wzdychaniem, wznoszeniem się i opadaniem po niezliczonych mostkach. Niewątpliwie ważną częścią polskiego fokloru jest góralszczyzna. Nikt tak jak górale nie ma w sobie tak wielkiej energii i niezwykłej pasji. My dzisiaj chcemy przedstawić wam piękny ślub, który odbył się w górach, bo w Szczawnicy i niezwykłe plener, który miał miejsce w Wenecji. Nie możecie przegapić tego ślubnego filmu. Jest przepiękny.

Publikacja

Justyna i Tomasz są piękną Parą. Ona to wspaniała piękność o włosach w kolorze ciemnego blondu i czarodziejskim uśmiechu, a on to przystojniak, który ma w sobie łobuzerski wdzięk. Podczas swojego ślubu i wesela prezentowali się po prostu pięknie. I trzeba także zaznaczyć, że to był naprawdę piękny ślub i niezwykłe wesele w sercu gór. Nie sposób było od nich oczy oderwać.

W tym video bardzo ważna jest muzyka. Trzeba stwierdzić, że swoją delikatnością, ale też niezwykłą siłą i mocą robi wielkie wrażenie i wspaniale uzupełnia przedstawione kadry. Nie sposób jest się tym nie zachwycić. Bo trzeba pamiętać, że w przypadku każdego video ślubnego muzyka jest bardzo ważnym elementem, który powoduje, że albo się czymś zachwycamy, albo nas od tego odrzuca. To video jest po prostu piękne. Ma w sobie wielki urok i niezwykły wdzięk. Dlatego jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój ślubny film, to to na pewno będzie dla Ciebie świetna inspiracja.

Kamerzysta: Media 24 

Inne fantastyczne ślubne teledyski ślubne:

Boho teledysk pięknej Pary…”W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.”

Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!