„Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew”. Niezwykłe video ślubne!

Dla każdej Pary, która decyduje się przysięgać sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, ważne jest to, aby jak najlepiej upamiętnić te chwile. Nic w tym dziwnego- to spotkanie przed ołtarzem zmienia życie na zawsze. Jednym ze sposobów na upamiętnienie tych chwil jest video ślubne. To nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników. Jednymi z nich są Angelika i Arkadiusz. Właśnie dzisiaj mamy dla Was ich niezwykłe, morskie video ślubne. Zapraszamy serdecznie!

Angelika i Arkadiusz są wyjątkową Parą. Dobrali się nawet pod kwestią imion- oboje zaczynają się na „A”. To musiało być przeznaczenie. Ona jest po prostu śliczna. Ma w sobie wiele uroku i wdzięku. Nie sposób od niej oderwać oczy. Ma w sobie coś takiego, co nie sposób jest zdefiniować słowami. To czar, z którym człowiek się rodzi, nauczyć się jest jego nie sposób. On również jest wyjątkowym mężczyzną. W jego muskularnych ramionach chciałaby się skryć niejedna kobieta.

Całe video rozpoczyna się niezwykle romantycznie. Pierwszy kadr pokazuje Angelikę i Arkadiusza, którzy wpatrują się w piękny, zielony krajobraz. Użycie tego koloru nie jest bezasadne. Zieleń to kolor nadziei, który kojarzy się z odpoczynkiem i spokojem. Chyba każda Para Młoda życzy sobie tego, aby ich wspólne życie wyglądało właśnie w taki a nie w inny sposób. Kolejną częścią tego niezwykłego filmu są urywki z tego wyjątkowego dla Pary dnia. Dzięki temu możemy obserwować jak wyglądały te niezwykłe chwile.

Ważną częścią tego filmu jest muzyka. Jest ona wyjątkowo subtelna i delikatna. Dzięki temu nie narzuca się i jest wspaniałym tłem dla przedstawionych kadrów. Szalenie istotną częścią tego filmu są również kadry z plenerowej sesji ślubnej- ten morski klimat jest nie do podrobienia. To video jest naprawdę zachwycające!

Autor widea: AnMa-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!
Film Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Film Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!
Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!
Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna... Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji