• Magazyn
  • Usługodawcy

„Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew”. Niezwykłe video ślubne!

Angelika i Arkadiusz są wyjątkową Parą. Dobrali się nawet pod kwestią imion- oboje zaczynają się na „A”. To musiało być przeznaczenie. Ona jest po prostu śliczna. Ma w sobie wiele uroku i wdzięku.

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017
  • Śląskie

Dla każdej Pary, która decyduje się przysięgać sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, ważne jest to, aby jak najlepiej upamiętnić te chwile. Nic w tym dziwnego- to spotkanie przed ołtarzem zmienia życie na zawsze. Jednym ze sposobów na upamiętnienie tych chwil jest video ślubne. To nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników. Jednymi z nich są Angelika i Arkadiusz. Właśnie dzisiaj mamy dla Was ich niezwykłe, morskie video ślubne. Zapraszamy serdecznie!

Angelika i Arkadiusz są wyjątkową Parą. Dobrali się nawet pod kwestią imion- oboje zaczynają się na „A”. To musiało być przeznaczenie. Ona jest po prostu śliczna. Ma w sobie wiele uroku i wdzięku. Nie sposób od niej oderwać oczy. Ma w sobie coś takiego, co nie sposób jest zdefiniować słowami. To czar, z którym człowiek się rodzi, nauczyć się jest jego nie sposób. On również jest wyjątkowym mężczyzną. W jego muskularnych ramionach chciałaby się skryć niejedna kobieta.

Całe video rozpoczyna się niezwykle romantycznie. Pierwszy kadr pokazuje Angelikę i Arkadiusza, którzy wpatrują się w piękny, zielony krajobraz. Użycie tego koloru nie jest bezasadne. Zieleń to kolor nadziei, który kojarzy się z odpoczynkiem i spokojem. Chyba każda Para Młoda życzy sobie tego, aby ich wspólne życie wyglądało właśnie w taki a nie w inny sposób. Kolejną częścią tego niezwykłego filmu są urywki z tego wyjątkowego dla Pary dnia. Dzięki temu możemy obserwować jak wyglądały te niezwykłe chwile.

Ważną częścią tego filmu jest muzyka. Jest ona wyjątkowo subtelna i delikatna. Dzięki temu nie narzuca się i jest wspaniałym tłem dla przedstawionych kadrów. Szalenie istotną częścią tego filmu są również kadry z plenerowej sesji ślubnej- ten morski klimat jest nie do podrobienia. To video jest naprawdę zachwycające!

Autor widea: AnMa-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!