• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Za miłość, radość i wszystko..dziękujemy mamo i tato! Najbardziej pozytywne podziękowania wideo!

Za miłość, radość i wszystko..dziękujemy mamo i tato! Najbardziej pozytywne podziękowania wideo!

Radość, energia i pomysł! Plan wykonany na 100%, czyli zobacz jak nagrać idealne podziękowania wideo!

  • Fotograf i kamerzysta

Nigdy nie powinniśmy zapominać o tym, jak ważną rolę w naszym życiu spełniają Rodzice. To Oni są nauczycielami życia, pokazują nam, co jest dobre, a co złe… Pomagają nam wykształcić hierarchię wartości, a w odpowiednim momencie pozwalają nam się usamodzielnić. Ich rola w naszym życiu jest więc zasadnicza! Wesele jest dobrym momentem, żeby podziękować Im za wszystko, co dla nas zrobili. To video jest fantastycznym przykładem takich podziękowań. Musisz to zobaczyć!

Publikacja

Karolina i Piotr są Parą, którzy mają w sobie wiele pozytywnej energii. Widać to już na pierwszy rzut oka. Ich spojrzenia promieniują radością. Ktoś musiał im to wpoić. To byli właśnie Rodzice, dlatego Para podczas swojego wesela postanowiła im za to podziękować.

W tym filmie Karolina i Piotr komunikują się za pomocą kolorowych plansz z napisami, na których wymieniają, za co dziękują swoim ukochanym Rodzicom. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Dzięki temu video jest bardzo czytelne, a przy tym też niezwykle interesujące i oryginalne.

Każda wartość, za którą Karolina i Piotr dziękują Rodzicom, jest przyporządkowana krótkiej scence sytuacyjnej. Jest w tym dużo poczucia humoru, dlatego ten film ogląda się z uśmiechem na ustach.

W filmie wykorzystano bardzo proste środki i rekwizyty- kolorowe kartki, barwne kredy, balony. Ale czasem to mniej znaczy więcej. Bo właśnie ta prostota w połączeniu z dynamicznym montażem dała tak wspaniały efekt!

Przygotowujesz się do wesela i zastanawiasz się w jaki sposób podziękować Rodzicom? Niech ten film będzie dla Ciebie inspiracją!

Autor wideo: 4K Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

4k Studio Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!