Miłość na zielono. Uśmiech, szczęście i miłość ! Zapraszamy!

  • Fotograf i kamerzysta

 

Publikacja

Madzia i Grześ to niesamowita Para, która pochodzi z Nowej Huty. Chcesz poznać ich historię miłości przepełnioną radością, uczuciem, czułością, po prostu pięknem? To nie możesz przegapić tego niezwykłego teledysku ślubnego. Zapraszamy serdecznie! Na pewno nie pożałujesz!

Pierwsze co rzuca się w oczy, no i oczywiście w uszy, to muzyka. Jest piękna. Lekka, subtelna, dość dynamiczna, figlarna. Wspaniale oddaje klimat, jaki panował podczas kręcenia tego filmu- pełen radości i optymizmu. To coś wspaniałego.

Film zaczyna się w bardzo ciekawy sposób. Już od pierwszych kadrów poznajemy Madzię i Grzesia jako ludzi bardzo radosnych, pełnych optymizmu i uroku osobistego. Są niesamowici. Człowiek sam nie wie, kiedy zaczyna się uśmiechać. Magda i Grzegorz mają w sobie prawdziwą magię.

Kolorem przewodnim całego filmu jest zieleń. To kolor, który jest bardzo mocno nacechowany symbolicznie. Jego podstawowym znaczeniem jest nadzieja. Wszyscy mamy ją w sobie. Szczególnie na początku nowej drogi życia jaką jest małżeństwo. Wszyscy wtedy wierzymy w to, że czeka nas coś pięknego. I tak będzie w przypadku Magdaleny i Grzegorza. Film jest wspaniałym, bardzo dynamicznym przekrojem przez cały Wielki Dzień Magdaleny i Grzegorza. Oglądając go możemy zobaczyć jak wyglądały przygotowania, uroczystość ślubna, wesele. Urocze są także przejścia, podczas których Madzia i Grześ biegają po różnego rodzaju łąkach i lasach.

Film jest świetnie zrealizowany. Bardzo dynamiczny i pełen energii. Ma w sobie to coś, czego wszyscy szukamy w tego typu produkcjach- radość, energię i optymizm. Te wszystkie wartości na pewno będą towarzyszyły Magdzie i Grzegorzowi na ich nowej, wspólnej drodze życia.

Autor wideo: Love Story

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!