"Miłość jest jedynym językiem zrozumiałym w każdym zakątku świata". Piękne wideo ślubne Moniki i Rafała!

„Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, bym był niczym”. Źródła tego cytatu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale taka jest prawda- miłość jest językiem uniwersalnym i znanym każdemu. Dzisiaj chcemy pokazać Wam video ślubne Pary, który właśnie mówi językiem miłości.

Monika i Rafał są piękną Parą. Ona to subtelna blondynka o oszałamiającym uśmiechu i magicznym spojrzeniu, w której ruchach jest wielka swoboda i elegancja- niewątpliwie ma w sobie to coś. Rafał również jest prawdziwym przystojniakiem. Ale w jego spojrzeniu możemy dostrzec głęboko ukrytego łobuza. Co za mężczyzna!

Czymś, co niewątpliwie zwraca uwaga w tym filmie jest kolorystka. Jest znakomicie zharmonizowana. Te kolory nie są ani za bardzo nasycone ani zbyt wyciszone- po prostu idealne. Dzięki temu film prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Ważną częścią tego filmu jest muzyka. Ma w sobie po prostu coś. Jest znakomicie dobrana.

Ma w sobie energię, ale też wiele subtelności, dzięki temu jest świetnie dobrany do całości filmu- jest to bardzo ważne, ponieważ muzyka może stworzyć z filmem spójną całość lub sprawiać, że będzie ciężki w odbiorze.

Warto zwrócić uwagę na to, że ten film jest dynamicznie zmontowany. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu zwyczajnie dobrze się go ogląda. To istotna cecha teledysku ślubnego. Przecież nie chodzi o to, abyśmy się nudzili podczas oglądania go. Patrząc na ten film, pierwsze, co mi się nasuwa, to wielka klasa i szyk. Tak, niewątpliwie ten film ma to w sobie. Zankyou bardzo lubi takie produkcje. Ten film wyróżnia się właśnie na tle innym tym wszystkim. Świetny!

Autor videa: AnMA-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Niezwykle tajemnicze i piękne wideo ślubne! Zapraszamy!
Niezwykle tajemnicze i piękne wideo ślubne! Zapraszamy!
Czasami warto zaryzykować i zaufać kamerzyście, aby efekt był tak zachwycający!
Film Kadry z sesji, wesela, wspólnych podróży oraz chwil! Piękne wideo łączące wszystko.
Kadry z sesji, wesela, wspólnych podróży oraz chwil! Piękne wideo łączące wszystko.
Panna Młoda pod dłońmi profesjonalistek piękniała z każdą chwilą. Musisz to zobaczyć!
Film "Weźcie ją i dbajcie..dbajcie o Waszą miłość". Piękne i wzruszające wideo ślubne!
"Weźcie ją i dbajcie..dbajcie o Waszą miłość". Piękne i wzruszające wideo ślubne!
Subtelność i elegancja jakie biją z tego filmu to coś, na czym zależy chyba wszystkim Parom. To w końcu pamiątka na całe życie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji