"Miłość jest jedynym językiem zrozumiałym w każdym zakątku świata". Piękne wideo ślubne Moniki i Rafała!

„Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, bym był niczym”. Źródła tego cytatu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale taka jest prawda- miłość jest językiem uniwersalnym i znanym każdemu. Dzisiaj chcemy pokazać Wam video ślubne Pary, który właśnie mówi językiem miłości.

Monika i Rafał są piękną Parą. Ona to subtelna blondynka o oszałamiającym uśmiechu i magicznym spojrzeniu, w której ruchach jest wielka swoboda i elegancja- niewątpliwie ma w sobie to coś. Rafał również jest prawdziwym przystojniakiem. Ale w jego spojrzeniu możemy dostrzec głęboko ukrytego łobuza. Co za mężczyzna!

Czymś, co niewątpliwie zwraca uwaga w tym filmie jest kolorystka. Jest znakomicie zharmonizowana. Te kolory nie są ani za bardzo nasycone ani zbyt wyciszone- po prostu idealne. Dzięki temu film prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Ważną częścią tego filmu jest muzyka. Ma w sobie po prostu coś. Jest znakomicie dobrana.

Ma w sobie energię, ale też wiele subtelności, dzięki temu jest świetnie dobrany do całości filmu- jest to bardzo ważne, ponieważ muzyka może stworzyć z filmem spójną całość lub sprawiać, że będzie ciężki w odbiorze.

Warto zwrócić uwagę na to, że ten film jest dynamicznie zmontowany. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu zwyczajnie dobrze się go ogląda. To istotna cecha teledysku ślubnego. Przecież nie chodzi o to, abyśmy się nudzili podczas oglądania go. Patrząc na ten film, pierwsze, co mi się nasuwa, to wielka klasa i szyk. Tak, niewątpliwie ten film ma to w sobie. Zankyou bardzo lubi takie produkcje. Ten film wyróżnia się właśnie na tle innym tym wszystkim. Świetny!

Autor videa: AnMA-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.
Film Wideo ślubne Natalii i Mateusza, czyli Para Młoda, o której ślubie i weselu mówi cała Polska!
Wideo ślubne Natalii i Mateusza, czyli Para Młoda, o której ślubie i weselu mówi cała Polska!
Tacy goście jak Anna , Klara i Robert Lewandowcy, to tylko początek listy gości na tym ślubie...Obłędnie piękne wideo!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji