Miłość do salsy połączyła tą dwójkę niezwykłych ludzi!

Gorąca salsa była ogniwem w tej relacji. Wspaniale nagrane emocje!

  • Fotograf i kamerzysta

Salsa to taniec, który jest po prostu niezwykły. Ma w sobie wręcz oszałamiającą energię. Jest również bardzo zmysłowy. Budzi w nas, to, niezindentyfikowane. Chcesz poczuć to w sobie? To daj się ponieść tym latynoskim rytmom. Dzisiaj mamy dla was fantastyczną Parę- połączyła ich właśnie miłość do tego cudownego tańca! Chcesz poznać tę historię! To video jest naprawdę cudowne!

Salsa to popularny na całym świecie taniec latynoamerykański o pochodzeniu karaibskim. Jest rozwinięty szczególnie na Kubie i w Afryce, tańczy się go do muzyki, którą również nazywa się salsą.

Ta Para jest naprawdę wyjątkowa. Mają w sobie wielki urok i wdzięk. To, w jaki sposób na siebie patrzą jest wyjątkowe. Jakby świata poza sobą nie widzieli. Patrzą na siebie jakby byli dla siebie całym światem. Mają też szczególną umiejętność. Patrzą na siebie i patrzą w tym samym kierunku. To magia, która stała się rzeczywistością. Zachwycić się i Ty

To video jest naprawdę fantastyczne. Ma w sobie wielką energię. Spójrz na te kadry. Są naprawdę wyjątkowe- dynamiczne i z tym czymś. To magia, która stała się rzeczywistością. Spójrz tylko na te kolory. Są fantastyczne. Nie sposób od nich oczy oderwać. Mają w sobie to coś. Ale trudno się dziwić, skoro wynikiem tego video była gorąca salsa. Ten klimat jest wyczuwalny nawet przez ekran komputera.

To video jest naprawdę wyjątkowe. Ma w sobie wielki urok i wdzięk. To coś naprawdę niezwykłego. W końcu salsa ma w sobie to coś. Energia, miłość, pasja. To coś, czego nie można podrobić! Przekonaj się i Ty. To video na pewno Cię zachwyci i zainspiruje do własnych poszukiwań. Musisz się przekonać!

 

Autor widea: Prestige Films |Fotografia: Łukasz Bartyzel ŁB photography | Sala weselna: Altamira Altamira Sala bankietowo-konferencyjna |Dj: Adam Jurczyk |Szkoła Tańca: TIMBAILA TIMBAILA

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Prestige Films Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!