„Miarą miłości jest miłość bez miary”. Cudowne, morskie video ślubne. Nie możesz tego przegapić!

Podczas ceremonii ślubnej bardzo ważne jest to, co powie kapłan. Między innymi właśnie to wyjątkowe kazanie sprawia, że uroczystość ma taki a nie inny charakter. Podczas tego ślubu kapłan dotarł do serc wszystkich. „Miarą miłości jest miłość bez miary”- te proste słowa oddają sens ludzkiego człowieczeństwa. Poznajcie Paulinę i Marcina, których miłość Was na pewno zachwyci.

„Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew. Wszystko to w letnie dni, przypomina ciebie mi. Przypomina ciebie mi…” Video ślubne Pauliny i Marcina ma właśnie morski charakter. Pełen uroku i wdzięku. Paulina krocząca brzegiem morza ubrana w delikatną tiulową kreację wygląda niczym morska bogini. Nie sposób jest od niej oczy oderwać. Niewątpliwie ma w sobie to coś. Ta kobieta jest wyjątkowa! Od niego również jest ciężko oczy oderwać. Jest magnetycznym i hipnotyzującym mężczyzną. Razem tworzą fantastyczną Parę.

To video cechuje niezwykła subtelność i delikatność. Brak tu jakiejkolwiek ostentacji. Kiedy oglądamy te kadry zachwyca nas to, że ko kamery było tylko dyskretnym obserwatorem wydarzeń. Udało się tu zachować magiczną intymność. A przecież, warto zaznaczyć, nie jest to łatwe do osiągnięcia. A tu się udało. Ręka mistrza! Studio Błysk nigdy nie zawodzi. Swojego rodzaju tłem muzycznym jest narracja księdza. Tworzy to niesamowite wrażenie.

Nie sposób jest się oderwać od tego filmu. Tym bardziej, że został on bardzo dynamicznie zmontowany. Nie ma nudy! Jest pasja i energia. To coś fantastycznego i po prostu pięknego. To video ślubne wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu wielką subtelnością i delikatnością. Ta intymność czaruje. Na pewno będzie to fantastyczna pamiątka, do której Paulina i Marcin będą z przyjemnością wracali po latach.

Autorzy widea: Studio Błysk |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Film "Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
"Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
Jest to naprawdę bardzo dynamiczne, a co za tym idzie, ma w sobie fantastyczną energię. Kiedy oglądamy ten film, to nie sposób jest się nudzić. Niesamowity montaż! Film został zrealizowany w iście bajkowy krajobrazie.
Film Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji