• Magazyn
  • Usługodawcy

„Miarą miłości jest miłość bez miary”. Cudowne, morskie video ślubne. Nie możesz tego przegapić!

Ta intymność czaruje. Na pewno będzie to fantastyczna pamiątka, do której Paulina i Marcin będą z przyjemnością wracali po latach.

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017

Podczas ceremonii ślubnej bardzo ważne jest to, co powie kapłan. Między innymi właśnie to wyjątkowe kazanie sprawia, że uroczystość ma taki a nie inny charakter. Podczas tego ślubu kapłan dotarł do serc wszystkich. „Miarą miłości jest miłość bez miary”- te proste słowa oddają sens ludzkiego człowieczeństwa. Poznajcie Paulinę i Marcina, których miłość Was na pewno zachwyci.

„Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew. Wszystko to w letnie dni, przypomina ciebie mi. Przypomina ciebie mi…” Video ślubne Pauliny i Marcina ma właśnie morski charakter. Pełen uroku i wdzięku. Paulina krocząca brzegiem morza ubrana w delikatną tiulową kreację wygląda niczym morska bogini. Nie sposób jest od niej oczy oderwać. Niewątpliwie ma w sobie to coś. Ta kobieta jest wyjątkowa! Od niego również jest ciężko oczy oderwać. Jest magnetycznym i hipnotyzującym mężczyzną. Razem tworzą fantastyczną Parę.

To video cechuje niezwykła subtelność i delikatność. Brak tu jakiejkolwiek ostentacji. Kiedy oglądamy te kadry zachwyca nas to, że ko kamery było tylko dyskretnym obserwatorem wydarzeń. Udało się tu zachować magiczną intymność. A przecież, warto zaznaczyć, nie jest to łatwe do osiągnięcia. A tu się udało. Ręka mistrza! Studio Błysk nigdy nie zawodzi. Swojego rodzaju tłem muzycznym jest narracja księdza. Tworzy to niesamowite wrażenie.

Nie sposób jest się oderwać od tego filmu. Tym bardziej, że został on bardzo dynamicznie zmontowany. Nie ma nudy! Jest pasja i energia. To coś fantastycznego i po prostu pięknego. To video ślubne wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu wielką subtelnością i delikatnością. Ta intymność czaruje. Na pewno będzie to fantastyczna pamiątka, do której Paulina i Marcin będą z przyjemnością wracali po latach.

Autorzy widea: Studio Błysk |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!